5 Bin TL 32 Günde Ne Kadar Kazanç Sağlar? Vadeli Mevduat Faizleri

5 bin TL birikimi olan ve bu birikimini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler için en yüksek faiz oranlarını ve 32 günlük kazanç tablolarını derledik.

5 Bin TL 32 Günde Ne Kadar Kazanç Sağlar? Vadeli Mevduat Faizleri

5 bin TL birikimi olan ve bu birikimini vadeli mevduat hesabında değerlendirmek isteyenler için en yüksek faiz oranlarını ve 32 günlük kazanç tablolarını derledik. Kasım ayı ortası banka banka 32 günlük vadeli mevduat faiz oranları.

Son dönemlerin en önemli yatırım araçlarından bir tanesi de bankaların vadeli mevduat faiz kazançları. TCMB'nin son hamleleri ile oranlar müşterilerin beklediği seviyelere doğru ilerlemişti. Bu dönemde vadeli mevduat yatırımları artarken bankalarda sundukları oranlarla müşterilerin ilgisini çekmeye çalışıyorlar. BANKALARIN VADELİ MEVDUAT FAİZ ORANLARIBankaların sundukları vadeli mevduat faiz oranları genellikle yüzde 13.00 bandı ise yüzde 15.50 bandı arasında bulunuyor. Çok sayıda bu oranlar arasında müşterilerine vadeli mevduat getirisi sunuyorlar. En yüksek vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 15.50 seviyesinde olurken devlet bankalarının sunduğu en yüksek vadeli mevduat faiz oranı yüzde 13.75 oldu.Devlet Bankalarının Vadeli Mevduat Faiz OranlarıVakıfbank son güncellemelerin ardından 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı 13.75Ziraat Bankası'nın kasım ayı ortası güncel vadeli mevduat faiz oranı yüzde 12.00Halkbank müşterilerine sunduğu vadeli mevduat faiz oranında artırıma gitti, son oran yüzde 11.50.Özel Bankaların 32 Günlük Vadeli Mevduat Faiz Oranı* CEPTETEB müşterilerine yüzde 15.50 seviyesinde vadeli mevduat faiz oranı sunarak en yüksek kazanç oranına sahip. * Burgan Bank ve İNG Bank müşterilerine yüzde 15.00 bandından 32 günlük vadeli mevduat getirisi sağlıyorlar.* Odeabank için günceli vadeli mevduat faiz oranı ise yüzde 14.50 seviyesinde. * Fibabanka ve Alternatif Bank müşterilerine kasım ortasında yüzde 14.00 ile getiri sunuyor. 5.000 TL 32 GÜNDE BİRİKİM NE KAZANÇ SAĞLAR?

Emlak365.com


Yorumlar (0)