60.000 TL'den Başlayan Fiyatlar! Halkbank Satılık 2. El Araç Marka Model Fiyat Listesi

Mayıs ayının son on günü itibariyle Halkbank ikinci el araç satış listesi güncellendi. Banka 60 bin TL'den başlayan fiyatlarla farklı marka ve modelde araçları satışa çıkardığını duyurdu.

60.000 TL'den Başlayan Fiyatlar! Halkbank Satılık 2. El Araç Marka Model Fiyat Listesi

Halkbank tarafından gerçekleştirilen araç satış listesi 2021 yılı Mayıs ayı son on günü itibariyle güncellendi. 

Bankanın kendisine ait olan, Türkiye'nin farklı noktalarında yer alan araçlar için satılık ilanı yayımlayan Halkbank, vatandaşlar için hem fiyat listesi yayımladı hemde araç satışlarının nasıl yapılacağını ilan etti. İşte bankadan araç almak isteyenler için o liste. 

BANKADAN ARAÇ NASIL ALIINIR?

Bankaların araç satış ilanlarına başvuruda bulunacak kendine araç almak isteyenler için süreç ilanın yayımlanmasıyla başlar. 

Bankalar kendilerine ait gayrimenkul satış siteleri üzerinden (Halkbank için: halkbankgayrimenkul.com.tr) duyuru yayımlarlar. Duyurular araç satışları için, ev işyeri, dükkan, arsa, arazi satışları için olabilir. Araba almak isteyenler bu duyuruları günlük takip ederler. 

Uygun fırsatla bir araç bulduklarında müşteriler ilk önce aracın satışının yapılacağı şube üzerinden aracı görebilirler. Şubeye gidişler banka mesai saatleri içinde olmalı. Aracı görenler şartların kendilerine uygun olması durumunda başvuruda bulunacaklar. 

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

İhale ile yapılan satışlar için müşteriler iki yol izleyebilirler. Birincisi banka müşterisi olanlar internet bankacılığı üzerinden araç satışları için online teklif verebilirler. İnternet şubesi dışında bankanın herhangi bir ilde yer alan herhangi bir şubesinden de başvuru yapılabilir. 

İhale başvurularında vatandaşların belli bir miktar geçici teminat bedeli ödemesi yapması gerekiyor. Bu kapsamda vatandaşlar ihaleler için öncelikle başvuru yapacak daha sonra geçici teminat bedeli ödeyecek ardından araç için fiyat teklifi sunacak. 

SATIN ALMA İŞLEMLERİ

Araç için teklif verenler en yüksek teklifi verdiklerinde aracı almaya hak kazanırlar. Aracı almaya hak kazanan vatandaşlar ihale sürecinin tamamlanmasının ardından banka şubesinden diğer işlemleri tamamlarlar. Devir teslim ve ödeme işlemleri banka şubesi üzerinden tamamlanır. 

HALKBANK GÜNCEL LİSTE

Yukarıda yer alan tablo Halkbank Gayrimenkul Sitesi üzerinden yayımlandı. Vatandaşlar mayıs ayının kalan günleri itibariyle yukarıda yer alan araçları satın almak için Emlak365.com olarak aktardığımız yöntemle teklif verebilirler. 

Yorumlar (0)