Ahlatçı Yatırım 5-9 Nisan Haftalık Hisse Önerileri Açıklandı

Türkiye'nin önemli yatırım şirketlerinden olan Ahlatçı Yatırım tarafından 5-9 Nisan tarihleri için Borsa İstanbul'da hisse önerileri yapıldı. Ahlatçı Yatırım 3 yeni hissenin bu hafta çıkışa geçeceği tahmininde bulundu.

Ahlatçı Yatırım 5-9 Nisan Haftalık Hisse Önerileri Açıklandı
Türkiye'de yatırım şirketleri arasında önemli bir itibara sahip olan Ahlatçı Yatırım tarafından Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri arasında 5-9 Nisan haftasında takip edilmesi gereken hisse senetleri açıklanarak hisse önerisinde bulunuldu.

AHLATÇI YATIRIM 5-9 NİSAN HİSSE ÖNERİLERİ

Ahlatçı Yatırım'ın yayınladığı haftalık hisse önerisi bülteninde geçtiğimiz haftanın verileri de paylaşıldı. Bir önceki hafta Ahlatçı Yatırım tarafından verilen hisse senedi önerilerinde AKCNS, ALKIM ve ANJSA bulunuyordu. Yatırım şirketi bu hisse senetlerinin hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapattıklarını bildirdi. Geçtiğimiz hafta içerisinde gördüğü en yüksek seviye ile bir önceki hafta sonu kapanış değeri açısından en yüksek getiriyi sağlayan hisse senetleri yüzde 13,46 artışla AKCNS ile yüzde 13,34 yükselişle ALKIM olduğu belirtildi. ENJSA'nın ise yüzde 12,71 oranında bir yükseliş kaydettiği ve en yüksek performansı ortaya koyduğu ifade edildi.

GEÇEN HAFTANIN ÖNERİLERİ PORTFÖYDEN ÇIKARILDI

Ahlatçı Yatırım tarafından bir hafta önce paylaşılan hisse önerileri içerisinde yer alan hisse senetlerinin ortalama getirisinin yüzde 5,75 olduğu açıklandı. Bu hisse önerileri AKCNS, ALKIM ve ENJSA olurken bu hisse senetlerinin Ahlatçı Yatırım tarafından bu haftaki portföyden çıkarıldığı duyuruldu.YENİ HİSSSE ÖNERİLERİ

Ahlatçı Yatırım yeni haftada dikkat edilmesi gereken hisse senetlerini de açıkladı. Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri arasında bulunan KOZAA, ODAS ve TKFEN hisse senetlerinin 5-9 Nisan haftasında Ahlatçı Yatırım'ın portföyüne eklendiği duyuruldu. Bu hisse senetlerine dair detay hedefler de paylaşıldı. 2 Nisan haftasından 15.13'ten kapanan TKFEN'in yeni haftada hedef fiyatının 15.89 – 15.96 aralığında olduğu bildirildi. 3.51'den kapanan ODAS hisse senedinin hedef fiyatı ise 3.69 – 3.70 olduğu belirtildi. 15'ten kapanan KOZAA hisse senedinin hedef fiyatı ise 15.75 – 15.83 olarak açıklandı.
Yorumlar (0)