Akbank Müşterilerine Akbank Kart İle 600 TL Hediye Chip Para!

Türkiye'de dijital imkanları en yoğun kullanan bankalar arasında üst sıralarda bulunan Akbank tarafından devreye sokulan Akbank Kart ile müşterilere 600 TL'ye varan Chip-Para verileceği açıklandı.

Akbank Müşterilerine Akbank Kart İle 600 TL Hediye Chip Para!
Anında cebe inen Akbank Kart olarak tanıtılan ürün ile Akbank tarafından müşterilere ciddi miktarlarda chip-para kazanma imkanı veriliyor. Akbank müşterileri banka kartlarını anında cebe indirim internet harcamalarında 600 TL'ye varan chip-para kazanma imkanına kavuşacaklar. Üstelik bu chip-paralar istenildiği zaman kullanılabilecek ve kaybolmayacak.

AKBANK MÜŞTERİLERİNE 600 TL CHİP-PARA

Eylül 2020'de Türkiye'nin ilk cebe inen kredi kartını devreye sokan Akbank şimdi de cebe inan banka kartını müşterilerin hizmetine sunuyor. Bu değişim sürecinde ise müşterilere çeşitli hediyeler Akbank tarafından verilecek. Banka kartını ilk defa cebe indiren veya mevcut banka kartını dijitale dönüştüren müşteriler önemli fırsatlar elde edebilecekler. 30 Nisan'a kadar bu işlemi yapan Akbank müşterileri internet alışverişlerinde yüzde 2 oranında chip-para kazanabilecekler. Aylık 100 TL'ye ve toplamda da 600 TL'ye varabilecek olan bu hediye chip-paralar anında müşterilerin kullanımına sunulacak.

Akbank'ın yeni ürünü olan Akbank Kart hakkında Akbank Strateji, Dijital bankacılık ve Ödeme Sistemleri genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce bir açıklama yaparak, “Akbank'ta önemli değişimler yapılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde banka kartımız olan Neo'yu Akbank Kart markasına dönüştürmüştük. Bu şekilde bankamızın ürünü olan Akbank Kart'ın hem tasarımını hem de özelliklerini yenilemiştik. Yine geçtiğimiz yıl müşterilerimizin kullanımına sunmuş olduğumuz cebe inen kredi kartımız ve Cebe POS ile müşterilerimize dijital imkanlar tanımıştık. Bu ürün gamına şimdi Akbank Kart'ı da ekledik. Türkiye'de temassız ödemede pazar lideri olan Akbank Kart'ı tüm müşteriler artık anında mobil telefonlarına indirebiliyorlar.” dedi.

FİZİKİ KART TESLİMİNİ BEKLEMEYE GEREK KALMAYACAK

Akbank Kart hakkında bilgi vermeye devam eden Burcu Civelek Yüce, “İlerleyen günlerde dijital müşteri olma süreci ile yalnızca Akbank müşterileri değil yeni Akbanklılar da banka kartlarını anında cebe indirerek fiziki kartların teslimini beklemeden işlemlerine başlayabilecekler. Akbank Kart'ın ilk fırsat paketini de müşterilerimize chip-para hediyesi olarak sunuyoruz.” açıklamasını yaptı.
Yorumlar (0)