Akbank Vadeli Mevduat Tanışma Faizi: 10 Bin TL 32 Günde Kaç TL Faiz Getirir?

Birikim yapmış olup bu birikimlerini bankaların vadeli mevduat faiz hesabında değerlendirmek isteyenler için tercihlerden bir tanesi de Akbank.

Akbank Vadeli Mevduat Tanışma Faizi: 10 Bin TL 32 Günde Kaç TL Faiz Getirir?
Birikim yapmış olup bu birikimlerini bankaların vadeli mevduat faiz hesabında değerlendirmek isteyenler için tercihlerden bir tanesi de Akbank. Peki müşteriler Akbank vadeli mevduat hesabını tercih ederlerse yüzde kaç faiz kazancı elde ederler? Akbank 10 bin TL'ye 32 günde ne kadar getiri sağlar? Akbank vadeli mevduat avantajları neler? Tüm bu soruların yanıtları şu şekilde;

AKBANK VADELİ MEVDUAT TANIŞMA FAİZİ

Birikimini altın veya dolar yerine vadeli mevduat faiz oranıyla değerlendirmek isteyenler için Akbank iki ayrı faiz uyguluyor. Bankanın yeni müşterileri için sunduğu paket ise tanışma faizi içeriyor. Bu kapsamda birikimlerini Akbank'a taşıyanlar daha yüksek faizle daha yüksek bir kazanç elde edebilirler. Akbank'ın resmi sitesinden ilan edilen vadeli mevduat faiz kazancına ilişkin güncel oran yüzde 16.50 olarak açıklandı.

bankanın müşterilerine sağladığı yüzde 16.50'lik tanışma faizi ise sadece yeni müşteriler için ve belli bir süreliğine geçerli. Banka müşterilerinin birikimlerini 45 gün süreyle yüzde 16.50 vade mevduat faiziyle değerlendiriyor. 45 günlük sürecin sonunda ise bankanın güncel vadeli mevduat faiz oranlarıyla bir güncelleme yapılıyor ve yeni kazanç tutarı güncel faizle sağlanmaya başlıyor.

10.000 TL'NİN 32 GÜNLÜK KAZANÇ TABLOSU

Akbank'ın şubat ortasında sağladığı yüzde 16.50'lik vadeli mevduat faiz oranıyla 10.000 TL'sini değerlendirmek isteyen bir müşteri için oluşacak kazanç tablosu şu şekilde;Kampanya özelliklerine ilişkin resmi sitesinden açıklamalarda bulunan Akbank müşterilerine "40 gün boyunca 10.000 - 1.000.000 TL arası getireceğiniz tüm mevduatlar için kampanya oranı geçerlidir.  Kampanya kapsamında açtığınız mevduatlarınızın ilk vade süresi dolduğunda Akbank İnternet ve Mobil kanal faiz oranları ile yenilenecektir." bilgilerini aktardı.

Akbank'ın tanışma faizi süreci 40 gün olarak açıklandı. 40 gün sonunda ise müşteriler güncel faiz oranlarıyla vadeli mevduat ile birikimlerini değerlendirebilecekler.

Emlak365.com
Yorumlar (0)