Akbank'ın Yeni Birikim Hesabı WinWin Nedir, Avantajları Neler?

Akbank banka hesabında birikim yapmak isteyenler için WinWin hesabı uygulamaya koydu. Bankanın yeni birikim hesabına ilişkin ilk resmi açıklama Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz'dan geldi.

Akbank'ın Yeni Birikim Hesabı WinWin Nedir, Avantajları Neler?
Akbank yeni ve ek olanaklar sağlayan birikim hesabını hayata geçirdi. Müşterilerin özel avantajlarla birikim yapabilecekleri Akbank WinWin Hesabının kullanım ve avantajlarına dair ise Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz bilgi verdi.

AKBANK'TAN YENİ BİRİKİM HESABI

Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz yapmış olduğu konuşmaısnda WinWin hesabının sunduğu özelliklere değindi. Oğuz müşterilerinin birikim tutarlarının çok yüksek olmasa da, ödeme işlemi yapılmasa da Akbank'ın %16,50 gibi yüksek bir faiz oranı sunduğunu ilan etti. Bülent Oğuz ilan edilen bu faiz oranının hesaba günlük işletildiğini bu kapsamda müşterilerinin kazançlarının arttığını ifade etti.

Ek Faiz Olanağı

Akbank WinWin hesabında müşterilere ek faiz olanağı da sunuluyor. Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz ek faiz oranının kullanımına dair "Faiz oranını daha da yükseltmek isteyen müşterilerimiz, ay boyunca vadesiz hesaplarından yapacakları ödeme ve banka kartından yapacakları harcama tutarlarına göre, WinWin Hesap ortalama bakiyesi üzerinden bir ek faiz hak ediyor, faiz tutarı sonraki ayın ilk iş gününde toplu olarak hesaplarına yansıyor." dedi.

Sağlanan ek faiz oranlarıyla müşterilerin birikimlerine işletilen faizlerin yüzde 16.50 seviyesinden yüzde 18.00 seviyesine çıkmasının mümkün olduğu ilan edildi.

OTOMATİK ÖDEME TALİMATINA EK FAİZ

Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Akbank WinWin hesabına ilişkin bilgi verdi.

Burcu Civelek Yüce konuşmasında Akbank Mobil uygulaması üzerinden WinWin hesabının açılabileceğini duyurdu. Hesabın sağladığı avantajlar hakkında açıklamalarda bulunan Yüce "Müşterilerimiz hesaplarını açtıktan sonra yine Akbank Mobil'den güncel faiz oranlarını, ek faiz kazanmak için yapmaları gereken finansal işlem tutarını ve hatta geçmiş işlemlerine göre onlar için önerdiğimiz işlemleri son derece yalın ekranlarla görüntüleyebiliyor, kazançlarını yönetebiliyor." dedi.
Yorumlar (1)
Ahmet ulaş 2 ay önce
Bana win win hakında dah geniş bilgi verirmisin