Altın Alıp Zararda Olanları Sevindiren Açıklama İslam Memiş'ten! 2021'de Gram Altın 137 TL Yükselecek

2021 yılı altın fiyatlarına dair ilk değerlendirmelerden birisi İslam Memiş'ten geldi. Para piyasaları uzmanı olan İslam Memiş 2021 yılında altın fiyatlarının yükseleceğini ifade etti. Gram altın için fiyat veren İslam Memiş, gram altının 2021'de 587 TL'ye kadar çıkacağını öngördü.

Altın Alıp Zararda Olanları Sevindiren Açıklama İslam Memiş'ten! 2021'de Gram Altın 137 TL Yükselecek

Altın fiyatlarına ilişkin ekonomistler yeni değerlendirmelerde bulundular. Yeni yılın girmesi ve altında ilk seyrin belli olmasının ardından uzmanlar görüşlerini açıkladılar. 

Bu kapsamda değerlendirmelerde bulunan isimlerden bir tanesi de Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş oldu. İslam Memiş kendisine ait Youtube kanalından yapmış olduğu değerlendirmesinde 2021 yılında altının kaç TL olacağını öngördü. 

'ALTIN FİYATLARI 2021'DE YÜKSELECEK'

İslam Memiş altın fiyatlarında dair yapmış olduğu değerlendirmesinde, gram altının 2021 yılına 452 TL'den giriş yaptığını duyurdu. Ocak ayı içerisinde altın fiyatlarının yükseleceğini yıl içinde de 137 TL'lik bir artış göstereceğini öngören İslam Memiş açıklamasında, "452 lira seviyesinde yıla başlayan gram altın. Altın fiyatları ocak ayı içerisinde 480 -487 lira seviyesinden sürdüreceğini tahmin ediyorum. Yıllık bazda baktığımız zamanda 2021 yılında gram altın TL fiyatında 560 lira devamında 587 lira seviyelerine kadar bir direnç seviyesi olduğunu hatırlatmak isterim." ifadelerini kullandı.

Altın fiyatlarına ilişkin değerlendirmelerine geçmiş yılların verilerinden örnekler vererek devam eden Memiş, altının güçlü duruşunun devam ettiğini ifade etti. Son 10 yılda altının her 1000 TL'ye 85 TL kazanç sağladığını ifade eden Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın yatırımcılarının 2021 yılında da kazanmaya devam edeceklerini ifade etti. Altının 2021 yılında 3 4 kez bir satış gerçekleşeceğini söyleyen Memiş, destek seviyelerinin korunacağını aktardı.

İslam Memiş değerlendirmelerinin sonunda ayrıca gram altında birdaha 450 TL seviyelerinin görülmesinin mümkün olmadığını ifade etti. 

Uyarı: Yukarıda yer alan değerlendirmeler İslam Memiş'in açıklamalarının haberleştirilmş hali olup yatırım tavsiyesi içermemektedir. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)