banner136

Altın Eridi! Ons Altının Fiyatı 1 Günde 84 Dolar, Gram Altın 23 TL ve Çeyrek Altın 80 Lira Değer Kaybetti

Altında panik satışlar hız kazanırken kar satışları ile birleşen yoğun baskı fiyatları hızla geri çekti. Yükseldiği hızda düşen altın fiyatları büyük kayıp verdi. Altında yaşanan kayıp ons altında 84 dolar sınırına ulaştı. Detaylar haberimizde...

Altın Eridi! Ons Altının Fiyatı 1 Günde 84 Dolar, Gram Altın 23 TL ve Çeyrek Altın 80 Lira Değer Kaybetti

Altında uzun süredir tartışılan kırılma noktası şoku ile sarsıldı. 

Dün rekor seviyelere ulaşan altın fiyatları sonrası başlayan kar satışları ile başlayan fiyat düşüşü panik satışları da beraberinde getirince altın fiyatlarında sert bir kırılma yaşandı. 

ONS ALTININ FİYATI BİR GÜNDE 84 DOLARLIK DEV KAYIP YAŞADI! 

Uzun süredir üst üste yaşanılan rekor haberleri ile gündemde olan altın fiyatları bugün düşüş haberi ile gündem oluşturdu. 

Dün 2 bin 34 dolar seviyesine gerileyen ons altının fiyatı bugün 1950 dolara kadar gevşeme yaşadı. 

 

Altın fiyatlarında yaşanan gevşemenin Rusya tarafından yapılan korana virüs aşısı sonrası artabileceği belirtilirken özellikle de risk iştahında yaşanan azalmanın kar satışı baskısı altında olan altın fiyatlarını bir miktar daha aşağıya çekebileceği belirtiliyor. 

ÇEYREK VE GRAM ALTIN FİYATI DA DÜŞTÜ! 

Yaşanan düşük gram ve çeyrek altın fiyatlarına da yansıdı. 

Gram altında değer kaybı yüzde 5 seviyesini aşarken gram altın alış 454,34 lira ve satış 454,46 lira seviyesine kadar geriledi. 

Çeyrek altın fiyatı ise alış 738,60 lira ve satış 755,60 liraya ulaştı. Yaşanan gerileme sonrası çeyrek altında bir günlük kayıp dünkü 835 liralık fiyat sonrasında 80 lira sınırına ulaştı. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)