Altın Fiyatları Biden İle Uçuşa Geçti, Gram Altının Fiyatı Rekor Tazeledi! 1 Gram Altın ve Çeyrek Alış Satış Fiyatı Kaç TL Oldu?

ABD başkanlık seçimi sonuçları yavaş yavaş belli olmaya başlarken piyasalar da açıklanan sonuçlara göre pozisyon almaya devam ediyor.

Altın Fiyatları Biden İle Uçuşa Geçti, Gram Altının Fiyatı Rekor Tazeledi! 1 Gram Altın ve Çeyrek Alış Satış Fiyatı Kaç TL Oldu?

ABD başkanlık seçimi sonuçları yavaş yavaş belli olmaya başlarken piyasalar da açıklanan sonuçlara göre pozisyon almaya devam ediyor. Amerika Başkanlık seçimi sonuçları kapsamında uluslararası piyasada ons altının fiyatı hızla yükselişe geçerken iç piyasada gram altın ve çeyrek altın fiyatları da yeni rekor kırdı. 6 Kasım 2020 tarihli güncel altın fiyatları listesi, çeyrek altın bugün ne kadar oldu, gram altın kaç para, 1 gram altın kaç TL?

Amerika'da oy sayım işlemlerinin hızla tamamlanması ve ABD başkanlık seçimi sonuçları için ilk rakamların belli olmaya başlaması üzerine piyasalarda pozisyon almaya devam ediyor. Altın fiyatları Biden'in başkanlığını fiyatlamaya devam ederken seçim sonrası teşvik paketi beklentileri güçlenirken bu da altın fiyatlarında yükseliş yaşanmasına neden oluyor. ONS ALTININ FİYATI NE KADAR, ONS ALTIN KAÇ DOLAR OLDU?Yaşanan siyasi gelişmelerin ardından uluslararası piyasada ons altının fiyatı dün başlatmış olduğu yükselişini bugüne de taşımayı başardı. Ons altın alış fiyatı 1.949,27 dolar seviyesine çıkarken satış fiyatı ise 1.494,74 dolar olarak güncellendi. Ons altın fiyatında yaşanan yükselişin nedenleri ABD başkanlık seçimlerinde Biden'in önde gitmesi, Trump tarafından seçim sonuçlarına itiraz edileceği beklentisinin yükselmesi ve kesin sonuçlar için sürecin uzayacağı olarak gösterilirken yine Avrupa ülkelerinde korona virüs vaka sayısında patlama yaşanması olarak gösteriliyor. 

GRAM ALTIN NE KADAR, 1 GRAM ALTIN KAÇ TL OLDU?Ons altın ve dolar kurunda yaşanan yükseliş gram altını yeniden rekor seviyeye taşıdı. Gram altın 530 TL seviyesini aşarak tüm zamanların rekorunu kırdı. 24 ayar gram altın alış 530 TL satış fiyatı ise 530,09 lira seviyesini görerek tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek rekor tazeledi. Çeyrek altın fiyatı da yaşanan yükselişe eşlik etti ve 856,90 TL alış ve 866,90 TL satış fiyatı üzerinden işlem görmeye başladı. Emlak365.com


Yorumlar (0)