Altın Fiyatları Düşüşe Geçti! Gram Altın, Çeyrek Altın, 22 Ayar Bilezik Gram Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Altın fiyatları düşüşe geçti.

Altın Fiyatları Düşüşe Geçti! Gram Altın, Çeyrek Altın, 22 Ayar Bilezik Gram Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Altın fiyatları düşüşe geçti. Yaşanan düşüşün ardından gram altın fiyatı son 4 ayın en düşük seviyesine geriledi. 29 Kasım tarihli güncel altın fiyatları haberimizde...

Gram altın fiyatı sert bir şekilde düşmeye devam ederken yaşanan değer kaybının ardından 24 ayar gram altın fiyatı 8 Ağustos 2018 seviyesinde bu yana en düşük seviyeye düşmüş oldu. 

29 Kasım Gram Altın Fiyatı Kaç Lira?Gram altın fiyatı yaşanan düşüşün ardından alış 203,93 lira ve satış 203,99 lira seviyesine kadar çekildi. Yaşanan düşüşte en büyük pay sahibi ise düşen petrol fiyatları olarak gösteriliyor. Petrol fiyatları ve düşen dolar kuru altın fiyatlarının da düşmesine neden oluyor. 29 Kasım Çeyrek Altın Kaç Lira?Çeyrek altın fiyatı ise 328,42 lira alış ve 335,91 lira satış üzerinden işlem görmeye devam ediyor. 29 Kasım 22 Ayar Bilezik Gram Fiyatı Kaç Lira?22 ayar bileziğin gram fiyatı 185 lira alış ve 188 lira satış üzerinden alınıp satılıyor. 

(Tablolar bigpara sitesinden alınmıştır)Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar (0)