Altın Yatırımcısına Çok Kritik Uyarı Geldi: Sert Düzeltme Hareketi İle Gerileme Olabilir, Alım İçin Acele Etmeyin!

Yükselen altın fiyatları yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ederken altına yatırım yapmak isteyen kişilere ise çok kritik düzeltme hareketi uyarısı geldi. 1 Ocak 2020 tarihi itibari ile yüzde 47 getiri sağlayan gram altın fiyatları için yatırımcılara düzeltme hareketi ile geri çekilme olabilir uyarısı yapıldı. Detaylar haberimizde...

Altın Yatırımcısına Çok Kritik Uyarı Geldi: Sert Düzeltme Hareketi İle Gerileme Olabilir, Alım İçin Acele Etmeyin!

Altın fiyatları rekor üstüne rekor kırarak yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ederken konu hakkında yeni açıklama geldi. 

Vatandaş yükselen altın fiyatları sonrası altına yatırım yapılır mı sorusuna yanıt ararken yükselen altın fiyatları sonrası yatırımcılara gerileme uyarısı yapıldı. 

ALTIN FİYATLARINA GERİLEME HAREKETİ İLE SERT DÜZELTME HAREKETİ GELEBİLİR! 

1 Ocak 2020 tarihinden bu yana gram altın yatırımcısına yüzde 47 oranında getiri sağlarken ons altının fiyatında ise yaşanan getiri yüzde 27 seviyesine ulaştı. 

Gram altının fiyatı 440 lira sınırını zorlamaya devam ederken konu hakkında açıklamada bulunan İslam Memiş gram altın fiyatlarnın uzun vadede 385 lira seviyesine kadar çekilebileceğini belirterek fiyatların bu hafta ortası itibari ile yoğun kar satışı baskısı altına gireceğini belirterek ''Bu öngörümüz gerçekleşirse kısa vade için altının ons fiyatı 1.895 dolar, altının gram fiyatı 408 liraya kadar gerileyebilir" iddiasında bulundu. 

ALTIN FYİATLARI YOĞUN KAR SATIŞI BASKISI ALTINA GİRECEK! 

Ekonomistler gram altının yıl başından bu yana yüzde 47 oranında getiri sağladığını belirterek yaşanan zirve ve rekorlar sonrasında bu hafta itibari ile altın üzerinde yoğun kar satışı baskısı yaşanabileceğini belirterek vatandaşları alım konusunda temkinli olmaya çağırdı. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)