Altında Kar Satışları Başladı, Gram Altın Sert Düştü! 24 Ayar Külçe, Çeyrek, Yarım, Ons ve 22 Ayar Bilezik Fiyatları Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Gram altının satış fiyatı 6 Kasım 2020 tarihinde 540 lirayı görerek tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek tarihi rekor kırarken rekorun ardından başlayan kar satışları gram altında sert düşüş yaşanmasına neden oldu.

Altında Kar Satışları Başladı, Gram Altın Sert Düştü! 24 Ayar Külçe, Çeyrek, Yarım, Ons ve 22 Ayar Bilezik Fiyatları Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Gram altının satış fiyatı 6 Kasım 2020 tarihinde 540 lirayı görerek tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek tarihi rekor kırarken rekorun ardından başlayan kar satışları gram altında sert düşüş yaşanmasına neden oldu. 9 Kasım 2020 tarihinde 24 ayar gram altın, 22 ayar bileziğin gramı, çeyrek altın, yarım altın fiyatı ne kadar, 1 gram altın kaç TL oldu, altın neden düşüyor, neden düştü?

Gram altınd fiyatında yaşanan sert düşüş piyasaları sarstı. 6 Kasım 2020 tarihinde 540 lira seviyesini gören gram altın büyük çıkış yaşamış ve tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek tarihi rekorunu kırmıştı. ABD Başkanlık yarışında Biden'in ipi göğüslemesi sonrası uluslararası piyasada hem brent petrol fiyatları hem de ons altnın fiyatı büyük bir hızla yükselişe geçerken hem dolar kurunda yaşanan sert düşüş hem de yoğun kar satışları sonrası oluşan baskı ile beraber gram altında çok sert düşüş yaşandı. GRAM ALTIN ÇOK SERT DÜŞTÜ! 1 GRAM ALTIN KAÇ TL OLDU?Piyasalarda yaşanan dalgalanma sonrasında altın fiyatlarında çok sert bir şekilde dalgalanma yaşandı. Yaşanan dalgalanma sonrasında 6 Kasım 2020 tarihinde 540 lira seviyesini görerek tüm zamanların rekorunu kıran gram altın fiyatı 510 lira seviyesine kadar çekilerek yüzde 2 oranında değer kaybı yaşadı. ALTIN FİYATLARI NEDEN DÜŞTÜ / DÜŞÜYOR?Özellikle de gram altın fiyatında çok sert bir düşüş yaşanırken bankacılar perakende tarafta yatırımcıların altın satışı yaptıklarını belirtti. Buna ek olarak  gram altın fiyatı hesaplanırken ons altın fiyatı ile dolar kuru baz alındığında için dolar kurunda yaşanan hızlı yükseliş gram altın fiyatına da olumsuz yansıdı ve altın fiyatlarında hızlı düşüş yaşanmasına neden oldu. 9 KASIM 2020 PAZARTESİ GÜNÜ ALTIN FİYATLARI LİSTESİ! GRAM, ÇEYREK, ONS ALTIN FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?Yaşanan fiyatlamalar sonrası altın fiyatları gün ortasında şu şekilde yaşandı;

Gram altın 510,18 alış ve 510,27 lira satış, 22 ayar bilezik gram alış 468 lira, satış 473 TL, Çeyrek altın alış 829,70 TL, satış 840 TL, Yarım altın alış 1.661,20 lira, satış 1.681,90 Lira. Emlak365.com


Yorumlar (0)