Altında Yükseliş Başladı! Gram Altın ve Çeyrek Altının Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Yaşadığı hızlı değer kaybı ile yatırımcısını üzen altın fiyatları yaşanan yeni gelişmelerden sonra yönünü yeniden yukarıya çevirdi.

Altında Yükseliş Başladı! Gram Altın ve Çeyrek Altının Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Yaşadığı hızlı değer kaybı ile yatırımcısını üzen altın fiyatları yaşanan yeni gelişmelerden sonra yönünü yeniden yukarıya çevirdi. Dış piyasada ons altının fiyatı yönünü yukarı çevirirken yaşanan yükseliş iç piyasada çeyrek altın ve gram altın fiyatını da yukarıya taşıdı. Peki, 1 Aralık 2020 tarihli altın fiyatı ne kadar, kaç TL oldu, bugün gram altın ne kadar, çeyrek altının fiyatı kaç lira?

Altın fiyatı yaşamış olduğu sert düşüşle yatırımcısını üzmüştü. Yaşanan büyük düşüşün ardından gelen fırsat alımları ile beraber altın fiyatlarında yükseliş başladı. ALTIN FİYATLIRALARINDA YÜKSELİŞ BAŞLADI! Son 5 ayın en kötü haftalık performansını gösteren altın fiyatları gelen haberlerin ve düşüşü fırsata çevirmek isteyenlerin alımları ile yönünü yeniden yukarıya çevirdi. Özellikle de dış piyasada dolar kurunda yaşanan gevşeme altın fiyatlarını yukarıya itti. Ons altının fiyatı yeni destek noktası olarak belirlenen 1750 dolar seviyesini hızlı bir şekilde kırarak 1800 dolar seviyesine ulaştı. Ons altın alış fiyatı 1807,12 dolar ve satış fiyatı 1807,43 dolar seviyesine ulaşmayı başardı. 1 GRAM ALTIN BUGÜN KAÇ TL, ÇEYREK ALTININ ALIŞ SATIŞ FİYATI NE KADAR OLDU?Ons altında yaşanan hızlı yükseliş ile beraber çeyrek ve gram altının fiyatında da yukarı yönlü hareketlilik yaşandı. Gram altın fiyatı bugün hem dolar kuru hem de ons altın fiyatı için gelen yükseliş haberi ile beraber 456,32 lira alış ve 456,42 lira satış fiyatına kadar yükseldi. Çeyrek altın alış fiyatı 740,90 lira ve satış fiyatı ise 748,90 TL oldu. 

Analistler bugünkü açılış fiyatlarında yeni destek noktasını ons altında 1750 dolar olarak belirlemişti. Ons altın geride bıraktığımız hafta yaşadığı kayıplardı yeniden 1800 dolar seviyesini görerek telafi ederken gözler altın fiyatları için gelecek yeni verilere çevrildi. Emlak365.com


Yorumlar (0)