Analistler Bitcoin'in Etkisiyle Artışa Gidecek 3 Altcoin'i Açıkladılar!

Kripto para dünyasının ünlü analistleri Bitcoin’in etkili bir değer kazanımını gündeme getireceğini ifade ettiler.

Analistler Bitcoin'in Etkisiyle Artışa Gidecek 3 Altcoin'i Açıkladılar!
Kripto para dünyasının ünlü analistleri Bitcoin’in etkili bir değer kazanımını gündeme getireceğini ifade ettiler. Bitcoin artışından etkilenen 3 farklı altcoin SOL, AAVE ve SNX’in ise BTC gibi yüksek bir fiyat artışını gündeme getireceklerini açıkladılar.

Analistler 3 Altcoin’i İzlemeye Aldılar!

Bitcoin’in ortalama 3 haftalık süre içinde 57 bin dolar seviyesini yeniden test ettiği andan itibaren anonim kripto para balinası olarak bilinen Flood, BTC’yi ve 2021 yılında en önemli olacak 3 altcoin’i izlemeye başladı. Anonim analist ve diğer pek çok ünlü analist BTC’nin kısa vadede yeni rekor fiyatlara ilerleyebileceğini gündeme taşıdılar.

Daha önce büyük çıkışları gerçekleştiren ancak şuan bir tık geride kalan varlıkların 2021 ikinci yarısında etkili yükseliş yapacakları açıklanıyor. Analistler son yorumlarında Solana (SOL), SBX (Synthetix) ve AAVE altcoinlerini işaret ederek değer kazanımı beklediklerini ifade ediyorlar.

Altcoinlerde Boğa Döngüsü

Analistler Şubat ayın sonunda altcoin boğa döngüsünün bir sonraki ayda belirli altcoinlerde devam edebileceğini açıkladılar. Bu senenin başında Flodd ve ona paralel görüşlere sahip olan analistler Bitcoin’in 50 bin dolar fiyat rakamını aşacağını belirtmişlerdi. Şimdi ise BTC’nin ikinci yarıda tekrar güçleneceğini ve onunla artacak 3 altcoin’in ise 5 yıl içinde 100x değer kazanımı yaşayabileceklerini ifade ediyorlar.

2021 Senesinde BTC Beklentileri

12 Mart 2021 tarihine bakıldığında 57.187 dolarlık fiyat değerinden işlem gören Bitcoin’in 2021 yılı içinde en düşük 50 bin dolar rakamını ve en yüksekte ile 59 bin dolar rakamını görmesi bekleniyor. Analistler 55.877 dolar değerinin ise bu sene BTC için önemli bir nokta olacağını açıkladılar.

55.877 dolarlık seviyenin aşıldığı noktalarda 59 bin dolarlık fiyata yükseliş için hazırlık yapabileceği, bu fiyat altındaki bir kırılmada ise BTC değerinin 50 bin ile 53 bin dolar arasında orta vadede dalgalanacağı düşünülüyor. Analizlerin fiyat yorumlarına paralele bir tablonun ortaya çıkıp çıkmayacağı ise ilerleyen süreçte görülecek.
Yorumlar (0)