Bakan Dönmez'den Doğalgaz ve Elektrik Fiyatlarına Zam Açıklaması

Dolar kurunda yaşanan yükseliş sonrası sık sık gündeme gelen doğalgaz ve elektrik fiyatlarına zam yapılacağı iddiaları hakkında Bakan Dönmez açıklama yaptı! Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez uzun süredir dillenen zam iddialarına yönelik açıklamada bulundu.

Bakan Dönmez'den Doğalgaz ve Elektrik Fiyatlarına Zam Açıklaması

Dolar kurunda yaşanan yükseliş sonrası sık sık gündeme gelen doğalgaz ve elektrik fiyatlarına zam yapılacağı iddiaları hakkında Bakan Dönmez açıklama yaptı!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez uzun süredir dillenen zam iddialarına yönelik açıklamada bulundu. Yükselen dolar kuru sonrasında hem elektrik hem de doğalgaz fiyatlarına zam yapılacağı yönünde çıkan haberlerin artması üzerine bakan açıklama yaparak böyle bir zam yapılmayacağını duyurdu. Bakan Dönmez Açıkladı "Zam Yok!"Son günlerde dolar kurunda yaşanan yükselişin ardından kulislerde dillendirilen doğalgaza ve elektriğe seçimden sonra zam gelecek iddiaları üzerine konu hakkında en yetkili isimlerden biri olan Bakan Dönmez açıklama yaptı. Bakan Dönmez "Hem doğal gazda hem de elektrikte önümüzdeki dönemde herhangi bir tarife değişikliği olmayacak. Vatandaşımıza hayırlı uğurlu olsun" diyerek zam iddialarını kesin dille yalanlamış oldu. Emlak365.com


Yorumlar (0)