Banka Kartı Olanlara Ziraat Bankası'ndan 7/24 Acil Nakit Avans

Kamu kurumları, emekli vatandaşlar, özel sektör çalışanlarının önemli bir kısmı anlaşmaları kapsamında maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alıyorlar.

Banka Kartı Olanlara Ziraat Bankası'ndan 7/24 Acil Nakit Avans
Kamu kurumları, emekli vatandaşlar, özel sektör çalışanlarının önemli bir kısmı anlaşmaları kapsamında maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alıyorlar. Ziraat Bankası maaş müşterileri olan, banka kartı bulunan vatandaşlara acil ihtiyaçları için nakit avans sağlıyor.

Alınan maaş tutarına göre belirlenen bir limtile sağlanan nakit avans ile vatandaşlar haftasonları, resmi tatillerde 24 boyunca ATM'lerden para çekebilirler. Bankanın sunduğu nakit avans işlemlerine dair tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

ZİRAAT BANKASI NAKİT AVANS İLE ACİL İHTİYAÇLARI KARŞILAYABİLİRSİNİZ

Ziraat Bankası resmi sitesinden yayımladığı bir duyuru ile maaş müşterilerine özel bir kredi sağladığını duyurdu. Müşterilere özel olarak belirlenen ve belli bir limite kadar olan nakit avans ile vatandaşlar anlık ihtiyaçlarını çok kolay bir şekilde giderebilirler.

Nakit avans kullanımlarına ilişkin Ziraat Bankası yapmış olduğu açıklamasında,Kredili Mevduat Hesabı sayesinde hesabınızda para olmasa dahi para çekebilir, Bankkartınızla alışveriş yapabilir ve Otomatik Ödeme Talimatlarınızda bulunan faturalarınızı aksatmadan ödeyebilirsiniz. Bankkart ile ATM'lerimizden 7 gün 24 saat boyunca kredi kullanabilir ve sadece kredi kullandığınız günler için faiz ödersiniz." bilgini verdi.

NE KADAR ÇEKİM YAPILIR?

Ziraat Bankası müşterilerine özel olarak sunulan bu ek avans ile vatandaşlar kendilerine özel belirlenen bir limit ile kredi kullanabilirler. Mevcut banka hesabında para bulunmaması durumunda vatandaşlar kendilerine özel olarak uygulanan tutar kapsamında harcama yapabilir, nakit çekebilirler.

Daha sonraki dönemde ise hesaba para girişi olduğunda hesap kullanılan tutar kadar sıfırlanır. Ziraat Bankası nakit avans kullanımlarının geri ödemlerine ilişkin yapmış olduğu bilgilendirme açıklamasında "Faiz, hesabınızın ek​siye düştüğü günler için ay (veya üç ay) sonunda kesilir ve hesabınıza para yatınca sıfırlanır." bilgisini verdi.

NASIL KULLANILIR?

Ziraat Bankası'nın sunduğu bu imkan banka kartı olan müşteriler için geçerli. Müşteriler banka kartları üzerinden alışveriş yapabilir yada ATM'lerde nakit para çekebilirler.

ZİRAAT BANKASI YATIRIM HESABI OLANLAR İÇİN 6 AY ÖDEMELİ EK AVANS

Ziraat Bankası sunulan bu imkanın dışında bankada yatırım hesabı olanlara özel bir kredi sağlıyor. Bu nakit avansa ilişkin açıklamasında banka, "Bankamızda vadeli, vadesiz veya yat​​ırım hesabınız varsa; 6 aya kadar vade imkânına sahip tüketici avans krediniz için hemen başvurun, siz ihtiyaçlarınızı karşılarken paranız para kazanmaya devam etsin.​" bilgilerini verdi.

Yatırım hesabı olanlar talep edilen kredi tutarını 6 ay vade ile ödeyebilecekler. Limit ise yine müşterilere özel olarak belirlenecek. Vadeli, vadesiz veya yat​​ırım hesabı olanlara sağlanan bu kredi banka şubelerinden, mobil uygulamadan kullanılabilir.

Emlak365.com
Yorumlar (0)