Bankadaki Parasının Artmasını İsteyenlere! Vakıfbank'tan Ara Dönem Getirili Vadeli Dolar TL Mevduat Hesabı

Vakıfbank birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterilerine ara dönem getirili vadeli mevduat hesabı kampanyası geldi.

Bankadaki Parasının Artmasını İsteyenlere! Vakıfbank'tan Ara Dönem Getirili Vadeli Dolar TL Mevduat Hesabı

Vakıfbank birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterilerine ara dönem getirili vadeli mevduat hesabı kampanyası geldi. Türk Lirası dışında Dolar ve Euro üzerinde de açılan vadeli mevduat hesabıyla müşteriler faiz kazancı elde edebilirler. Bankanın sunduğu faiz kazanç getirisi, 1 yıl vadeli vadeli mevduat hesabı özellikleri yenilenmiş haliyle ilan edildi. Vakıfbank'ın sunduğu vadeli mevduat hesabında faizler de sabit uygulanacak.

Bankada parası olanlara Vakıfbank'tan yeni kampanya. Vadeli mevduat hesabıyla birikimlerinin artmasını isteyenler için sunulan yani kampanya kapsamında müşterilere uzun vadeli yatırımlarında ara ödeme imkanı sağlanıyor. Vakıfbank'ın yeni duyurduğu kampanyasına ilişkin detaylar;VAKIFBANK'IN UZUN VADELİ TL DOLAR MEVDUAT HESABININ ÖZELLİKLERİBirikimlerini dolar ve TL üzerinden artmasını isteyenler için sunulan 'Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı' kampanyası uzun vade için geçerli. 1 yıl vadeli hesap ile müşteriler birikimlerini bir yıl boyunca değerlendirebiliyorlar. Bunun yanında bankanın ilan ettiği dönemlerde getirinin bir bölümünü kullanabiliyorlar. 

Hesap Özellikleri Neler?Vadeli mevduat hesabına dair resmi internet sitesinden açıklamalarda bulunan Vakıfbank, müşterilerinin 'Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı' kampanyasını tercih etmeleri durumunda kampanya kapsamında sunulan özellikleri ilan etti.* Hesap 1 yıl vade ile TL/USD/EUR para biriminde açılabilmektedir. Vade boyunca sabit faiz ile değerlendirilmekte ve belirlenen periyodlarda faiz ödemesi yapılmaktadır.* Müşteri tercihine bağlı olarak 1, 3 veya 6 ayda bir ödemeli olarak faiz ödeme periyodu belirleyebilmektedir.* Vade boyunca hesabın üzerindeki faiz oranı ve faiz ödeme periyodu değiştirilmemektedir.

* Hesap açılışında alt limit TL, EUR ve USD için 1.000 olacaktır. Birden fazla hesap açılabilecek ve hesap açılış üst limiti olmayacaktır.* Hesap, müşterinin aksine bir yazılı talimatı olmadığı sürece aynı vade ve koşullarda, söz konusu ürün için o tarihte geçerli olan güncel faiz oranı uygulanarak yenilenmektedir.ARA DÖNEM GETİRİLİ VADELİ MEVDUAT HESABI NEDİR?Vakıfbank yeni başlattığı 'Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı' kampanyasına ilişkin "Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı ile tasarruflarınızı yıllık bağlayarak stopaj avantajı elde ederken, ihtiyaçlarınız için faiz gelirinizi belirleyeceğiniz periyodik dönemlerde kullanabilme fırsatı yakalayın." açıklamasında bulundu. Müşteriler bu hesap ile birikimlerini uzun vadede değerlendirebilir ve ara dönemlerde kazançlarını kullanabilirler. 

VAKIFBANK ARI HESABIYLA BİRİKİMLERİ DEĞERLENDİRMEKMüşteriler birikimlerini ayrıca Arı Hesabıyla da değerlendirebilirler. Günlük, aylık yıllık faiz oranlarıyla vadeli mevduat kazancı sağlayan Vakıfbank ilk 100 gün boyunca tanışma faizi uyguluyor. Vakıfbank Arı Hesabı için alt limit 5000 TL olarak açıklandı. Vakıfbank Arı Hesabı Nedir? VakıfBank ARI Hesabı, gecelik faiz kazandıran, vadeli mevduat özelliklerine sahip olan TL, USD ve EUR olarak açılabilen bir yatırım aracıdır. Müşteriler bu yatırım hesabı ile birikimlerini 8 günlük, 32 günlük, 90 günlük, 180 günlük ve 360 günlük değerlendirebilirler. Banka her süreç için ayrı bir faiz oranı uyguluyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)