Başvurana 1700 TL Promosyon, Ücretsiz Bankacılık İşlemleri Düşük Faizli Kredi Şekerbank’tan

Şekerbank emekli müşterilerine yönelik yeni kampanya paketini duyurdu. Emeklilere 1700 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapacağını ilan eden banka bunun yanında, düşük faizli 3 ay ertelemeli kredi ve ücretsiz bankacılık işlemleri kolaylığı sağlayacağını duyurdu.

Başvurana-1700-TL-Promosyon,-Ücretsiz-Bankacılık-İşlemleri-Düşük-Faizli-Kredi-Şekerbank'tan
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emeklilere özel sunulan tüm olanaklar Nisan 2021 döneminde değişiyor. Bankalar promosyon ödemesi tutarlarını yeni ay kapsamında yenilerken en yüksek ödeme yapan bankaların başında Şekerbank geliyor. Emekli müşteri paketini devreye sokan banka ek olanaklarla emeklilerin ilgisini çekmeye çalışıyor.

KİMLİK KARTIYLA BAŞVURU YAPAN EMEKLİYE 1700 TL’YE VARAN ÖDEME

Promosyon kampanyasını tamamen yenileyen Şekerbank, müşterilerine 3 aşamalı ödeme yapacak. En düşük emekli maaşını alan vatandaşlara 1000 TL promosyon ödemesi yapacak banka, orta seviye maaşlar için 1400 TL, yüksek emekli maaşı olanlara ise 1700 TL ödeme yapacak.

Emekliler için ilan edilen tabloya göre maaşa göre promosyon hesaplaması şu şekilde;

* Emekli maaşı 1499 TL’ye kadar olan vatandaşlara Şekerbank 1000 TL net promosyon ödemesi yapacak.

* Aylık emekli maaşı 1500 TL ile 2499 TL arasında olan vatandaşlara Şekerbank 1400 TL net promosyon ödemesi yapacak.

* Maaşı 2500 TL ve daha yukarısında bulunan vatandaşlara Şekerbank 1700 TL net promosyon ödemesi yapacak.

Promosyon Tablosu

KİMLER ŞEKERBANK EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASINDAN FAYDALANABİLİR?

Emekli maaş promosyonu kampanyasından faydalanmak isteyenler için Şekerbank, bazı koşullar açıkladı. Bankanın resmi sitesinden ilan edilen promosyon şartlarına dair şu açıklama yapıldı.

“• Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır.”

ÜCRETSİZ BANKACILIK İŞLEMLERİ

Şekerbank emekli maaşı banka bünyesine taşıyan ve 3 yıllık taahhütte bulunan emeklilere ücretsiz bankacılık işlemleri sunacak. Bankanın sağladığı bu ücretsiz işlemler de EFT ve Havale gibi tüm işlemler ücretsiz olarak kullanılabilecek.

İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI

Emeklilere sağlanan bir diğer ek olanak ise avantajlı faiz oranı ile 3 Ay Ötelemeli Kredi kullanım fırsatı. Şekerbank emekli maaş müşterisi olan emeklilere avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağladığını duyurdu. Nisan 2021 döneminde uygulanan faiz oranı yüzde %1,59’dan başlayan faiz oranları olarak açıklayan Şekerbank ödeme sürecinde de 3 ay erteleme sağladığını ilan etti.

MAAŞ NASIL TAŞINIR?

Emekliler kimlik kartları ile birlikte kendilerine en yakın Şekerbank şubesine giderek maaş taşıma işlemlerini çok kısa sürede tamamlayabilirler. Promosyon ödemesi ise peşin olarak anında ödenir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir