EKONOMİ

Belediye Başkanlığı'ndan 32.000 TL'ye İkinci El Araba Satış İlanı

Kırklareli Vize Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile ikinci el araba satışı yapacağını duyurdu. Belediyeye ait olan aracın satışı ihale usulü yapılacak olup başvurular ihale tarihi olan 14 Ekim'e kadar devam edecek.

Kırklareli Vize Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile ikinci el araba satışı yapacağını duyurdu. Belediyeye ait olan aracın satışı ihale usulü yapılacak olup başvurular ihale tarihi olan 14 Ekim'e kadar devam edecek.

Kırklareli Vize Belediye Başkanlığı’nın Resmi İlan Portalı üzerinde yer alan ilanında 2006 model ikinci el araç satışı yapılacağı duyuruldu. 

Söz konusu satış işlemlerine ilişkin bir duyuru yayımlayan Vize Belediyesi, satış duyurusu açıklamasında Belediyemize ait aşağıda bilgileri ve muhammen bedeli yazan araç, 2886 sayılı Kanun ve şartnamesi dâhilinde Açık Teklif Usulü ile satılacaktır.” bilgisini verdi. 

ARAÇ SATIŞINA İLİŞKİN DETAYLAR

Belediye başkanlığınca ilan edilen satış duyurusunda vatandaşların ihaleden önce satış için başvuru yapmaları gerektiği ifade dildi. İhalenin 21 Ekim tarihinde düzenleneceğini duyuran belediye, ihale işlemlerinin belediyenin encümen toplantı salonunda gerçekleştirileceğini bildirdi. 

İhaleye Katılmak için;

Yukarıda yer alan satış tablosunda ilan edilen bilgilere göre; satış ihalesine katılmak isteyen vatandaşlar için “İhaleye gireceklerin en geç  21.10.2020 Çarşamba günü saat 14:00’a kadar geçici teminat bedelini Belediyemize nakit olarak yatırmaları veya 2886 sayılı kanuna göre teminat yerine geçen belgeler ile 5 inci maddede belirtilen belgeleri Belediyemiz Yazı İşleri Müdürlüğü’ne ibraz etmeleri gerekmektedir.” açıklaması yapıldı. 

Kırklareli Vize Belediye Başkanlığı açıklamasının devamında ayrıca aracın satış bedelinin peşin ödeneceği duyuruldu. 

Başvuru Evrakları

İhaleye katılacak olanların temin edip teslim edeceği evraklar: Müracaat dilekçesi, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Geçici Teminat Belgesi, Şartname satın alındığına dair makbuz, Vize Belediyesine herhangi bir borcu bulunmadığına dair belge, Kanuni tebligat adresi/İkametgah adresi belgesi. 

İhale için şartname alması gereken vatandaşlar bu işlemlerini Kırklareli Vize Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nden temin edebilecekler.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir