Belediyeden Satılık İkinci El Araç! 2006 Model Araba 66 Bin TL’ye Satılacak

Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru kapsamında 2006 model ikinci el araç satışı olacağı bildirildi. Marka ve model bilgilerini duyurusunda ilan eden belediye başkanlığı satışların ihale usulüyle ve 66 bin TL muhammen bedel ile olacağını duyurdu.

Belediyeden Satılık İkinci El Araç! 2006 Model Araba 66 Bin TL’ye Satılacak
Emlak365.com olarak kamu kurumlarının satışa çıkardığı ikinci el araç listelerini paylaşıyoruz. Yeni hafta başında eski ilanların üzerinde yenileri eklendi. Bu kapsamda Adilcevaz Belediye Başkanlığı kendisine ait olan bir aracın satışını yapacağını duyurdu.

Satışı yapılacak olan aracın markası, modeli, kullanım bilgileri, kilometre detayları ve hasar durumuna ilişkin tüm ayrıntıları açıklayan belediye, ihale tarihini ve ilk teklif fiyatını duyurdu.

2006 MODEL KAMU ARACI SATIŞA ÇIKARILDI

Adilcevaz Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda, mülkiyeti belediye üzerinde olan 13 FB 002 Plaka nolu Hizmet aracının satışının yapılacağını duyurdu.

Satış işlemleri 2886 sayılı D.İ.K.nunun 45. maddesi uyarınca açık teklif usulü ile yapılacak. Belediye ihale başvuruları için yaklaşık bir haftalık bir süre tanırken ihale tarihi 29 Mart olarak açıklandı. Bu tarihe kadar istekli olacaklar başvurularını yapacaklar. Başvuru işlemleri şahsen ve evrak teslimi ile olacak.

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Adilcevaz Belediye Başkanlığı duyurusunda aracın 2006 model olduğunu duyurdu. Aracın markası Volkswagen Passat FSİ 2.0 Comfortline olduğu ilan edildi. Araç turbo benzinli ve gri renktedir. Aracın şuan ki kilometresi 362 bin KM olarak açıklandı. Araçla ilgili genel bilgiler bu şekilde olup ihale şartnamesinde daha detaylı bilgiler verildi.

Belediye araç için istekli olabilecek olan vatandaşlar için "Araçla ilgili ayrıntılı bilgiler Şartnamede belirtilmiş olup, Satın alma servisinde görülüp 50 TL karşılığında alınır. Ayrıca Araçla ilgili fotoğraflar ve ekspertiz raporu Belediyemizin Resmi Web sayfası olan www.adilcevaz.bel.tr sitesinde görülebilir. Aracı görmek isteyenler Belediyemiz garajlarına giderek aracı yerinde görebilirler." bilgisini verdi.

İHALEYE KATILMAK İÇİN

Başvuru sırasında istekliler belediyeye “Tebligat İçin Adres Beyanı ( Nüfus Müdürlüğünden) T.C. Vatandaşı olmak ( Kimlik Fotokopisi ) Başvuru Dilekçesi Tüzel Kişiler adına ihaleye gireceklerin noter onaylı yetki belgesi Tüzel Kişiler adına ihaleye gireceklerin noter onaylı İmza Sirküsü Vekaleten gireceklerden vekaletname ( noterden ) Şartname bedeli olan 50 TL nin yatırıldığına dair makbuz.” Evraklarını teslim edecekler.

29 Mart tarihinde düzenlenecek araç satış ihalesi için başvuruda bulunacaklar o tarihe kadar başvurularını belediyeye iletecekler. Başvurular 50 TL karşılığında alınacak ihale şartnamesine göre yapılacak. İhale şartnamesi ise belediyeden temin edilecek. İhale şartnamesi belediye başkanlığının ihale biriminden alınacak.
Yorumlar (0)