Belediyeler Hasarlı İkinci El Araçları Ucuza Satıyor

Belediye başkanlıkları, bakanlıklar veya bakanlıkların alt birimleri gibi kurumlar kendilerine ait araçların satışları için duyurular yayımlarlar.

Belediyeler Hasarlı İkinci El Araçları Ucuza Satıyor
Belediye başkanlıkları, bakanlıklar veya bakanlıkların alt birimleri gibi kurumlar kendilerine ait araçların satışları için duyurular yayımlarlar. Bu duyurular da araçların satışları için ihale düzenleneceğini ilan eden kamu kurumları satış detaylarını ilan ederler.

Mart ayının ikinci haftasında yayımlanan duyurular arasında ise ucuz araba satışları için ilanlar yer alıyor. Kamu kurumları veya alt birimleri kendilerine ait olan ikinci el ve hasarlı araçları satacaklarını ve fiyatların bu doğrultuda belirlendiğini bildirdiler.

BELEDİYELERDEN İKİNCİ EL HASARLI ARAÇ SATIŞI

Satışa çıkarılan araçlar için açıklamada bulunan belediye başkanlıkları araçların kurum hizmetleri için ekonomik ömürlerini doldurduklarını ancak tamir ile kullanılabileceklerini ifade ettiler. Farklı marka model araçlardan oluşan satış listelerinde yer alan araçlar genellikle binek otomobillerden oluşuyor. Ancak listede farklı kullanım amacında olan araçlarda mevcut.

Mart ayının ikinci haftasında yer alan ilanlarda ise 5 farklı kamu kurumunun satış ilanı bulunuyor. Belediye başkanlıklarının yanı sıra üniversite ve diğer kurumlardan oluşan güncel listeyi sizlerle paylaşıyoruz. İşte ikinci el araç listesi.

MART AYI 2. HAFTASI İÇİN GÜNCEL ARAÇ SATIŞ LİSTESİYukarıda tabloda yer alan araç satış listesinde 5 farklı ilan bulunuyor. Bu 5 farklı ilanda yer alan 1 duyuru kamyon satışı, bir duyuru ise otobüs satışı için. Diğer 3 ilanda yer alan toplam 20 araç ise binek otomobil sınıfında yer alıyor. Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü bir adet arazi aracı, Selçuk Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı 16 adet farklı modellerde araç ve Varto Belediye Başkanlığı ise 3 adet araç satışı yapacağını duyurdu.

16 Araç için Muhammen Bedel ListesiSelçuk Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından ilan edilen 16 araç satışı için yayımlanan duyuruda yer alan araç listesi yukarıda yer aldığı gibi. Kurum araçların ne zaman ve hangi muhammen bedel ile satılacaklarını ilan etti. İstekliler bu muhammen bedeller üzerinden ihaleye katılacaklar.

İHALE BAŞVURU AŞAMALARI

Söz konusu araç satışları için başvuruda bulunacak olanlar başvurularını kurumlardan alacakları şartnamede yer alan evrakların yine kuruma bizzat teslimi ile yapacaklar. İhaleye katılacaklar olanlar ayrıca geçici teminat bedelini ödeyip yine kuruma teslim edecekler.
Yorumlar (0)