Belediyelerden KDV Dahil 7 Bin 500 TL, 25 Bin TL, 29 Bin TL Fiyatlarla 2. El Otomobil Satış İlanları

5 farklı kamu kuruluşu yayımladığı ilanlar ile kendilerine ait olan araçların satışlarını yapacaklarını duyurdular.

Belediyelerden KDV Dahil 7 Bin 500 TL, 25 Bin TL, 29 Bin TL Fiyatlarla 2. El Otomobil Satış İlanları
5 farklı kamu kuruluşu yayımladığı ilanlar ile kendilerine ait olan araçların satışlarını yapacaklarını duyurdular. Bu kamu kurumlarının satışa çıkardıkları araçlar için istedikleri fiyatlar ise 7 bin 500 TL'den başlıyor.

Emlak365.com - Kamu kurumlarının satışa çıkardıkları araçlara dair listelere yeni duyurular eklendi. 5 kamu kuruluşu yayımladıkları duyurular ile yılsonu öncesinde kendilerine ait olan araçları satacaklarını duyurdular. İlana söz konusu olan araçların listesi ve talep edilen fiyatlar.

ARABA ALACAKLAR BU LİSTELERİ GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN

Yayımladığı duyurular ile ikinci el otomobil satışı yapacağını ilan eden 5 kamu kurumu; Gebze Belediye Başkanlığı, Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Müdürlüğü, Yalova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Gebze Belediye Başkanlığı, Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü. Bu kamu kurumlarının tamamı araç satışlarını ihale usulü ile yapacaklar. İhalede yer alan araçların modelleri ile 1989 model ile 2015 model arasında değişiyor.

OTOMOBİLLERE İLİŞKİN FİYAT LİSTESİ

Yukarıda yer alan araç satışları için başvuru yapacak olan vatandaşlar için en önemli husus araç fiyatları. Kurumlar tarafından ilan edilen fiyat tabloları aşağıda yer alıyor. Bu fiyatlar kurumların belirledikleri tahmini değerler olup ihale sürecinde bu fiyatlar tekliflere göre değişebilir.

Fiyat Bilgisi

1-) Gebze Belediyesi 1991 model Fiat Doğan marka otomobil için 7500 TL tahmini satış rakamı belirledi.

2-) Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 1989 model Toyota Landcuriser otomobil için 25 bin TL fiyat belirledi.

3-) Yalova SYDV 2000 model TOFAŞ marka Doğan model otomobil için 29 bin tahmini fiyat belirlemiş.

4-) Gebze Belediyesi 2010 model Volkswagen Passat marka otomobil için 89 bin 750 TL fiyat belirledi.

5-) Tarım Kredi Kooperatifleri Malatya Bölge Birliği Müdürlüğü Toyota Corolla marka 2 adet araç için 140 bin ve 150 bin TL fiyat belirledi.

Satış Listesine Ulaşmak için Tıklayın

SATIŞLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Vatandaşlar öncelikle bu kurumların ilanlarına başta Resmi İlan Portalı (ilan.gov.tr) adresi üzerinden ulaşacaklar. İlanlara ulaşan vatandaşlar kurumların ilan ettiği satış şartnamesine ulaşacaklar. Kurumlar bu şartnameyi kendi birimlerinden sağlarlar. Daha sonra şartnamede yer alan evrakları teslim edip ve geçici teminat bedelini ödeyerek ihaleye dahil olacak. İhalede en yüksek teklifi verenler araçların sahibi olacaklar. Daha sonraki süreçte aracın bedelinin ödenmesi ve devir teslim işlemleri bulunuyor.
Yorumlar (0)