Bitcoin Çıldırdı, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü, Tarihi Rekor Haber Geldi! 1 Bitcioin Kaç Dolar Oldu?

Dünyanın en popüler dijital para birimleri arasında yer alan Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra yeni rekora doğru yola çıktı.

Bitcoin Çıldırdı, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü, Tarihi Rekor Haber Geldi! 1 Bitcioin Kaç Dolar Oldu?

Dünyanın en popüler dijital para birimleri arasında yer alan Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra yeni rekora doğru yola çıktı. Coindesk tarafından açıklanan rakamlara göre son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 1 Bitcoin 19 bin 920 doları gördü. 1 Bitcoin 20 bin dolar olur mu, bitcoin 20 bin doları aşacak mı, 1 bitcoin kaç dolar oldu?

Dünyanın en popüler dijital para birimi olduğu için yatırımcılar tarafından yakından takip edilen Bitcoin yatırımcılarına çılgın getiri sağlamaya devam ediyor. 1 BİTCOİN KAÇ DOLAR OLDU?Gün içerisinde Coindesk tarafından açıklanan rakamlara göre en yüksek 19 bin 920 dolar seviyesini gören Bitcoin güne 19 bin 308 dolar seviyesinden devam ediyor. 

1 BİTCOİN KAÇ TL OLDU?Rekor üzerine rekor kıran ve adeta uçuşa geçen Bitcoin akıllara durgunluk veren yükselişinin ardından 151 bin 588 liraya ulaştı. BİTCOİN 20 BİN DOLAR OLUR MU?Yaşanan bu çılgın yükselişin ardından gözler Bitcoin için daha önce açıklanan 20 bin dolar hedefine çevrildi. Konu hakkında  Bloomberg HT kanalına değerlendirmede bulunan Londra'da Nexo'nun idari ortağı Antoni Trenchev,"Bireysel müşterilerimizin daha fazla Bitcoin almak için ellerindeki Bitcoin karşılığında borçlandığını henüz yeni görmeye başlıyoruz. Bu, ralliyi eninde sonunda 20 bin dolarlı seviyelere taşıyacak" diyerek 20 bin  dolar hedefinin yakalanabileceğini iddia etti. Ancak bazı kripto para uzmanları ise yaşanan yükselişin balon olduğunu ve yüzde 175'lik rallinin dijital varlıkların portföy çeşitlendirmesi ve altına yönelik fon girişlerinden pay aldığı iddialarıyla desteklenemeyeceğini iddia etti. Emlak365.com


Yorumlar (0)