Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano Ve Dogecoin Ne Kadar Oldu?

Kripto para piyasalarında Bitcoin'in çöküşü ile başlayan negatif süreç tüm kripto paralara yansımaya başladı. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano, Dogecoin ne kadar oldu?

Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Cardano Ve Dogecoin Ne Kadar Oldu?

Kripto para piyasalarında Bitcoin'in yaşadığı çöküşün şok dalgası yayılmaya devam ediyor. Kripto para yatırımcıları endişe ile süreci takip ederken Bitcoin'in düşüşü tüm hesapları alt üst etti. Fiyatın artması beklenirken TESLA'nın Seo'su Elon Musk'ın Bitcoin hamlesi piyasada belirleyici oldu. Elon Musk, Bitcoin'i Tesla'nın askıya aldığını duyurması ilebu kripto paraya olan güven bir anda azaldı.

BİTCOİN ÇÖKTÜ!

Kripto para piyasalarının tartışmasız lider para birimi olan Bitcoin'in işlem hacmi yüzde 40'ın aşağısına geriledi. Bitcoin'in tarihinde böyle bir performans ortaya çıkmazken yatırımcılar bundan sonra ne olabileceğine dair ümitsiz bir beklenti içerisine girdiler. Bitcoin'de 60 bin dolar üstü hesapları yapılırken 50 bin dolar altına demir atılmasının maliyeti oldukça ağır oldu. Yaşanan bu maliyet ile yatırımcıların zarara rağmen Bitcoin'den çıkmaya başladıkları bildirildi.

BİTCOİN NE KADAR OLDU?

Bitcoin son 24 saat içerisinde yüzde 5,26 oranında değer kaybı yaşadı. Şu anda 1 Bitcoin 47.811 dolardan işlem görüyor. Bitcoin halen daha en yüksek işlem hacminesahip kripto para olmaya devam ederken yaşanan sarsıntının boyutlarını nereye varılacağı kestirilemiyor.

DİĞER KRİPTO PARALAR DA KAYIPLARA BAŞLADI

Bitcoin'deki sarsıntı diğer kripto paralara da yansıdı. En yüksek işlem hacmine sahip ikinci para birimi olan Ethereum'un son 24 saat içerisindeki kaybı yüzde 7,83 oldu. Şu anda 1 Ethereum 3.729 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Kripto paraların en çok işlem hacmine sahip üçüncü parası olan Binance Coin ise son 24 saat içerisinde yüzde 4,38 oranında değer kaybı yaşayıp 572 dolara düştü.

CARDANO TIRMANIŞA DOGECOİN DÜŞÜŞE GEÇTİ

Kripto para birimleri arasında son 24 saati rüya gibi geçiren Cardano ise değerini yüzde 18,58 katladı. Şu anda 2,27 dolardan işlem gören Cardano günün yılıdızı parlayan kripto parası oldu. Son ayların en popüler kripto para birimi olan Dogecoin ise son 24 saat içerisinde tepetaklak oldu. Yüzde 9,48 değer kaybeden Dogecoin şu anda 0,50 dolardan işlem görüyor.

Yorumlar (0)