Bitcoin'de Yine Hedef Tutmadı Geri Çekilme Başladı! 1 BTC Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasasında dalgalı hareketlenmenin devam etmesi yatırımcılarda kararsız bir bekleyişe neden olmayı sürdürüyor.

Bitcoin'de Yine Hedef Tutmadı Geri Çekilme Başladı! 1 BTC Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasasında dalgalı hareketlenmenin devam etmesi yatırımcılarda kararsız bir bekleyişe neden olmayı sürdürüyor. Özellikle Bitcoin'in istikrarsızlığı üzerine dikkat kesilen yatırımcılar daha önce belirtilen 15.000 dolar hedefinin gerçekleşmesini bekliyorlar.

Dünya finans piyasalarının en genç aktörü olan kripto paralar her geçen gün daha çok ilgi çekmeye devam ediyor. Bu piyasanın işlem hacmi sürekli yükselirken borsada işlem yapan yatırımcıların sayısının artması her geçen gün bu borsa sayılarını da arttıyor.BİTCOİN'İN FİYAT DEĞİŞİMİ MİLYARLARCA DOLARI ETKİLİYORKripto para piyasasının işlem hacminin yüzde 65'ini oluşturan Bitcoin en çok takip edilen para birimi almayı devam ettiriyor. Bu para birimindeki fiyat değişimleri milyarlarca dolarlık değişimleri de beraberinde getiriyor.HEDEF YİNE TUTMADI GERİ ÇEKİLME BAŞLADI!Bitcoin yeni haftaya 12.000 dolar seviyesi ve 15.000 dolar hedefi ile başlamıştı. Ancak yaşanan gelişmeler BTC yatırımcılarının tasarladıkları gibi olmadı. Analistlerin umut verdiği BTC yatırımcıları yeniden 12.000 dolar seviyesinin altının görülmesi ile bir defa daha BTC'ye yatırım yapmayı tartışmaya başladılar.ZARARLAR HENÜZ TELAFİ EDİLEMEDİ!Bitcoin şu anda 11.876 dolardan işlem görüyor. Geçmişte çok sayıda yatırımcısına akıl almaz şekilde karlar getiren BTC, 2020 yılının başından itibaren ciddi bir istikrarsızlık içerisinde bulunuyor. Bu istikrarsızlık neticesinde yatırımcıların umutları her geçen gün azalırken henüz zararların telafi edilemesi nedeniyle BTC'de kalınmaya devam ediliyor.Emlak365.com


Yorumlar (0)