Bitcoin'deki Düşüş Kripto Paraları Vurdu! 1 Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasasının öncü para birimi olan Bitcoin'de yeni haftanın fiyatlanması büyük bir ilgiyle takip ediliyor. 2021 yılının en kazançlı yatırım aracı olan Bitcoin bugün ne kadar oldu? 1 Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor?

Bitcoin'deki Düşüş Kripto Paraları Vurdu! 1 Bitcoin Kaç Dolar Oldu?
Finans piyasalarında en çok ilgi gören yatırım araçlarından birisi haline gelin Bitcoin'deki hareketlenmeler dünyada milyonlarca insan tarafından anlık olarak takip ediliyor. Yeni haftanın ilk gününde Bitcoin'deki fiyatlama nasıl oldu.

Kripto para piyasalarında bir süredir devam eden yükseliş hareketi tüm gözlerin bu piyasaya çevrilmesini sağladı. Sadece bireysel yatırımcılar değil büyük kurumsal firmalar da Bitcoin'e yönelik yatırımlarını arttırdılar. Bu durum Bitcoin'in piyasa hacmini her geçen gün genişletmesi ile sonuçlanırken güncel fiyatlamayı da oldukça yakından etkiliyor.

Bitcoin fiyatlamasında 60 Bin dolar seviyesi oldukça önemli bir nokta olmaya devam ediyor. Bu seviyeyi zaman zaman aşmayı başaran Bitcoin kalıcı olamayarak geriye çekiliyor. Yatırımcıların büyük bir ilgiyle takip ettiği Bitcoin'in fiyatlamasında yine bir geriye çekilme hareketi yaşanmaya başlandı.

BİTCOİN NE KADAR OLDU

Bitcoin'in yeni haftanın ilk gününde yüzde 1,43 oranında değer kaybetti. Bu değer kaybı ile 1 Bitcoin 57.909 dolar seviyesine geri çekildi. Bitcoin'de meydana gelen fiyat düşüşü diğer kripto paraları da etkiledi. Hemen hemen tüm kripto para birimlerinde değer kaybı yaşanmaya devam ediyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)