Bitcoin’in Sıradaki Seanslarda Göreceği Fiyatlar Analistlerce Açıklandı!

Bitcoin fiyatı analistlere göre pozitif bölgede kalmaya devam ediyor. Kısa süre önce rekor seviye olan 58 bin doları gören ve şuan itibariyle 56.314 dolarlık iyi performanslı değeri koruyan BTC için olası yeni rakamlar açıklandı.Başarılı tahminlere imza atan ve her gün milyonlar kişi tarafından takip edilen kripto para piyasası analistti Aayush Jindal BTC’nin yeni fiyat olasılıklarını ele aldı.

Bitcoin’in Sıradaki Seanslarda Göreceği Fiyatlar Analistlerce Açıklandı!
Bitcoin fiyatı analistlere göre pozitif bölgede kalmaya devam ediyor. Kısa süre önce rekor seviye olan 58 bin doları gören ve şuan itibariyle 56.314 dolarlık iyi performanslı değeri koruyan BTC için olası yeni rakamlar açıklandı.

Başarılı tahminlere imza atan ve her gün milyonlar kişi tarafından takip edilen kripto para piyasası analistti Aayush Jindal BTC’nin yeni fiyat olasılıklarını ele aldı. BTC fiyatının şuan kazançları düzettiğini ve 60 bin dolar’a doğru yükselişe geçişin muhtemel olduğunu belirtti.

BTC Fiyat Hareketleri


Bitcoin fiyatı yükselişinin 57 bin dolar üstüne çıkarmayı başarmıştı. Diğer yandan tüm zamanların en yüksen seviyesi olan 58 bin dolar fiyatı gördü. Şuan ise 58 bin dolar ile 57 bin dolar seviyelerine en yakın oldan 57,314 dolarlık düzeyde güvenli bir alanda yer alıyor. Analist fiyatın hala 55 bin doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde yer aldığını bu tablonun ise 60 bin doları zorlayacağını belirtiyor.

BTC/USD paritesinin saatlik grafiğini ele alan analiz 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerinde olan fiyatın, 55 bin dolarda oluşan destek ile önemli bir yükseliş trendi çizgisini meydana getirdiğini açıkladı. Analiste göre gün için boğalarında etkisi ile parite yükselmeye devam edebilir. Bunun ardından ise ilk test edilecek nokta 59 bin dolar ve ardından 60 bin dolar fiyat değerleri olarak gösteriliyor.


Kapanışa Göre Fiyat Hedefi


55 bin dolar seviyesinde güçlü bir kapanışın bugün olması halinde ise bir sonraki günün alım talepleri ile 60 bin dolar düzeyine yükselişin olası olduğu belirtildi.

BTC’nin son günler içinde beklenen 56 ve 57 bin dolarlık direnç seviyelerini çoktan kırdığını, Hatta hafta içinde 58 bin dolar seviyesini temizlediğini belirten Jindal, yukarı yönlü hareketin %23,6 Fib geri çekilmesi ile 55 bin dolar seviyesine gelse de 58.350 dolar’ a kadar kırılarak hareket etmeyi başardığını vurguladı. Bugün ise boğaların fiyatı 60 bin dolara en yakın konuma getirmek için çaba gösterecekleri gündemde.
Yorumlar (0)