Black Friday / Efsane Cuma İndirim Günleri Ne Zaman? Trendyol, Hepsiburada, N11

Her yıl kasım ayı içerisinde Black Friday / Efsane Cuma indirim günleri vatandaşlara alışveriş imkanı sunuyor.

Black Friday / Efsane Cuma İndirim Günleri Ne Zaman? Trendyol, Hepsiburada, N11

Her yıl kasım ayı içerisinde Black Friday / Efsane Cuma indirim günleri vatandaşlara alışveriş imkanı sunuyor. Çeşitli ürünlerde indirim uygulayan online alışveriş mağazalarının 2020 yılı Efsane Cuma indirim günlerini derledik. İşte online alışveriş dünyasının en çok takip edilen firmalarından olan Trendyol, Hepsiburada ve N11 Black Friday / Efsane Cuma indirimlerine dair detaylar.

ABD başta olmak üzere Avrupa ve çok sayıda dünya ülkesinde uzun süredir uygulanan Türkiye'de de son yıllarda oldukça popüler olan Black Friday / Efsane Cuma indirimleri için geri sayım başladı. 2020 yılı indirim günlerini kaçırmak istemeyenler için online alışveriş devlerinin ilan ettiği indirim günlerini paylaşıyoruz. N11, TRENDYOL, HEPSİBURADA BLACK FRİDAY EFSANE CUMA İNDİRİMLERİTrendyol Kasım 2020 indirim günlerini resmi sitesinden ilan etti. Müşterilerine kapsamlı bir indirim sunmak isteyen Trendyol halen resmi sitesinden bazı ürünler için oylama gerçekleştiriyor. Çok sayıda alanda farklı ürünlerin satışının yapıldığı Trendyol'da indirim günleri 9 Kasım tarihinde başlayacak. 12 Kasım ise indirim günlerinin son günü olacak. Bu günler içerisinde müşteriler Kadın, Erkek ve Çocuk bölümünden kişisel ürünleri indirimli alabilecekler. Trendyol ayrıca müşterilerine süpermarket, mobilya, elektronik eşya, yaşam, hobi gibi alanlarda da onlarca ürünü indirimli satacak. 

Hepsiburada ise indirimli günlere ilişkin açıklamasında Black Friday / Efsane Cuma indirimlerinin 5 Kasım'da başlayacağını duyurdu. Müşteriler Hepsiburada internet sitesi üzerinden de çok sayıda üründe indirim kullanarak alışveriş yapabilecekler. Elektronik eşyalar, kadın giyim ürünleri, erkek giyim ürünleri, süpermarket ürünleri, mobilya, ev dekorasyon, alet edevat ve bu tür çok sayıda üründe indirim uygulanacak. 

N11 ise geleneksel indirim kampanyasını 11.11.2020 yani 11 Kasım tarihinde başlatacak. Alışveriş mağazası üzerinden başlatılacak indirimler iile müşteriler çok sayıda ürünü indirimli alabilecekler.Söz konusu indirimlerden faydalanmak için müşterilerin Hepsiburada, Trendyol, N11 veya diğer mağazalarda üyelik oluşturmaları gerekiyor. Üyelik oluşturan müşteriler daha sonra beğendiklerini ürünleri online sepetlerine ekliyorlar ve kredi kartı ile ödemelerini yapabiliyorlar.ABD VE DİĞER ÜLKELERDE BLACK FRİDAY 27 KASIM'DAABD ve diğer dünya ülkelerinde Black Friday olarak adlandırılan indirim günleri 27 Kasım tarihinde başlayacak. Firmalar o tarihte bir indirim kampanyası başlatacaklar mı yoksa sadece Kasım başında açıklanan indirim kampanyaları mı düzenleyecekler henüz açıklanmadı. Emlak365.com


Yorumlar (0)