Borcu Olanlar Dikkat Tüm Oranlar Değişti! Ev, Araba İhtiyaç Kredisi Güncel Yapılandırma Faiz Oranları

Transfer kredisinde faiz oranları değişti.

Borcu Olanlar Dikkat Tüm Oranlar Değişti! Ev, Araba İhtiyaç Kredisi Güncel Yapılandırma Faiz Oranları

Transfer kredisinde faiz oranları değişti. Çok sayıda banka borç yapılandırma kredisinde faiz oranlarını yüzde 1.00 bandının üzerine çekmiş olsa da bazı bankalar halen düşük faizle kredi imkanı sunmaya devam ediyorlar. Bankaların bu faiz oranlarını ve güncel yapılandırma kredisi imkanlarını tek tek banka banka araştırdık. İşte konut kredisi, araba kredisi ve ihtiyaç kredisi yapılandırma faiz oranları listesi.

Kredi kampanyalarının bir bir duyurulduğu yaz ayları başlarında en merak edilen konu yapılandırmaların olup olmayacağı konusundaydı. Bu noktada devlet bankaları özel adımlar atmamış olsa bile özel bankalar çok düşük oranlarla yapılandırma yaptılar. Bu noktada en dikkat çeken oran ise konut kredisi yapılandırmalarında İş Bankası'ndan gelmişti. İş Bankası ev kredilerini yüzde 0.87'den yapılandırma yaparken bu imkandan çok sayıda vatandaşlar yararlandı. Ancak bu oranlar tamamen değişti. YAPILANDIRMA KREDİSİNDE TÜM FAİZ ORANLARI DEĞİŞTİDaha önce kullandıkları yüksek faiz oranlı kredilerini yapılandırma kredisi kullanarak yeniden düzenlemek isteyen vatandaşlar için tüm süreç değişti. Ekonomi alanında atılan adımlar neticesinde yapılandırma kredisi faiz oranları yeniden belirlendi. Bu süreçte yüzde 0.79'dan başlayan oranların birçoğu yüzde 1.00 bandının üzerine çıkarken bazı bankalar ise daha önceden sundukları kredi imkanlarını devam ettiriyorlar. Bu alanda eski kredilerini sürdüren bankalar ile yeni kredi imkanı sunan bankaların güncel faiz oranlarını aktarıyoruz. EN DÜŞÜK FAİZ ORANIYLA TRANSFER KREDİSİ DENİZBANK'TAEn düşük yapılandırma kredisi faiz oranı Denizbank'ta bulunuyor. Bankanın daha önceden duyurduğu transfer kredisinde şartlar değiştirilmedi. Denizbank'ın sunduğu yapılandırma kredisinde faiz oranları yüzde 0.79'dan başlıyor. Bu yapılandırma kredisi sadece bankanın emekli maaş müşterileri tarafından kullanılabiliyor. Faiz oranı müşteriye özel belirlenirken kredi kullanımında kefil şartı aranmıyor. 

TAŞIT KREDİSİ YAPILANDIRMADA ZİRAAT BANKASI KREDİSİ ÖNE ÇIKIYORDaha önceden çeşitli bankalardan birinden yüksek faiz oranıyla taşıt kredisi kullanan müşteriler için Zİraat Bankası özel bir kredi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası Taşıt Transfer Kredisi ile müşteriler, daha önceki borçlarını banka bünyesine taşıyabilecekler. Bankanın bu kredisinde müşterilere standart taşıt kredisi imkanları sunulurken kredi faiz oranlarının da müşterilere göre belirlendiği duyuruldu. KONUT KREDİSİ YAPILANDIRMA FAİZ ORANLARIKonut kredisi yapılandırmasında öne çıkan en düşük faiz oranı yüzde 0.87 oldu. Ancak son kredi faiz hamleleri ile bu yapılandırma kredisi faiz oranları değişti. İş Bankası tarafından sağlanan bu kredi imkanında yeni faiz oranı 1.15 bandında bulunuyor. Ayrıca diğer bankaların hemen hemen tamamında konut kredisi faiz oranları yüzde 1.00 bandının üzerinde. İHTİYAÇ KREDİSİ VE KREDİ KARTI BORÇ TRANSFERİBilindiği üzere en düşük transfer kredisi özel şartlarla da olsa İNG Bank ve QNB Finansbank tarafından sağlanıyordu. Bu iki bankada yapmış oldukları faiz oranı güncellemeleri ile ihtiyaç kredisi ve transfer kredisinde oranları yüzde 1.10 seviyesinin üzerine çektiler. Son faiz oranlarına göre İNG Bank müşterilerine yüzde 1.14, QNB Finansbank'ta müşterilerine yüzde 1.22 seviyesinden yapılandırma sağlıyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)