Bu Hafta Yatırımcı Radarında Olması Gereken 4 Kripto Para Açıklandı!

Bitcoin 19 Şubat tarihinde yükselen direnç çizgisinin üzerine çıkmayı başardı. Bu nedenle Boğalar yükselişi yönetmeye devam ettiler.

Bu Hafta Yatırımcı Radarında Olması Gereken 4 Kripto Para Açıklandı!
Bitcoin 19 Şubat tarihinde yükselen direnç çizgisinin üzerine çıkmayı başardı. Bu nedenle Boğalar yükselişi yönetmeye devam ettiler. Bu durum traderların daha fazla BTC alımı yaptıklarını ortaya koyuyor. BTC/USD kuru 20 Şubat tarihinde Doji Şamdan modelini oluşturdu. Bu gün ise BTC için bir belirsizlik hakim. Boğalar ise fiyatı 60 bin dolar seviyesine çekmek için işlem gerçekleştiriyorlar.

BTC Fiyat Durumu


Boğaların tercihleri ve bu sabah BTC için tablolara yansıyan 56.240 dolarlık fiyat değeri Bitcoin’i yatırımcıların radarında olması gereken kripto paralar arasına soktu. Analistler, 20 günlük üssel hareketli ortalamanın ise 47.450 dolar rakamına yükselme yönünü aldığını belirtiyorlar.

Analistler bu gün BTC üzerinde olan belirsiz tablo ile eğer, fiyat tekrara eski kanala inerse 20 günlük EMA’ya çekilme olacağını belirttiler. Kanalın altında bir kırılma yaşanması halinde ise BTC 50 günlük basit hareketli ortalamasına doğru bir düzeltme yapacak.

Analistler bu hafta AAVE kripto para biriminin yakından takip edilmesi gereken diğer seçenek olduğunu belirttiler. Son birkaç gün içinde 392.50 ile 545 dolar arasında konsolide olan kripto para birimi, güçlü bir yükselişin ardından şimdi konsolidasyon ile daha yüksek fiyat seviyelerine ilerliyor.

ATOM ve NEO Tahminleri


Traderların yakın takibinde olacak diğer bir kripto para birimi ise ATOM olarak belirlendi. Aylardır 19.07 dolar seviyesine kendi çekmeyi başaramayan ATOM, satıcı eksikliği ile gündeme gelerek fiyat düşüşünü tetikliyor. Analistler bu hafta, ATOM için yüzeysel bir düzeltmenin gündeme gelmesi halinde kripto paranın bir nebze güçlenebileceğini, pozitif bölgede ise boğaların güçlenmeye başladıklarını bildirdiler.

Bu kapsamda bu hafta ATOM tarafının fiyat artış olasılığı için yakından takip edilmesi önemli hale geliyor. NEO kripto para birimi ise 50 dolarlık psikolojik fiyatın üstüne boğalar tarafından çıkarıldı. Bu hamle fiyatı 60.37 dolar ve ardından 64 dolar düzeylerine çekecek. Analistler bu tahmini yaparak NEO2ya dikkat çektiler.
Yorumlar (0)