Burgan Bank 5 Bin Lira Tutarlı Vadeli Mevduatta 75 Lira Aylık Faiz Getirisi Sunuyor!

Burgan Bank’ın bu vadeli mevduat hesabı modeli sadece 5.

Burgan Bank 5 Bin Lira Tutarlı Vadeli Mevduatta 75 Lira Aylık Faiz Getirisi Sunuyor!
Burgan Bank’ın bu vadeli mevduat hesabı modeli sadece 5.000 lira üzerinden değil minimum 1.000 lira üzerinden de açılabiliyor. Ancak 1.000 lira için 32 gün sonunda alınan faiz kazancı 15 TL olarak hesaplanıyor. Hesap 1.000 lira olarak açılarak, 5.000 lira birikime ulaşılması halinde ise 32 günde 75 lira faiz kazancı yine elde edilebiliyor.

Burgan Bank Mevduat Hesabının Getirileri

Burgan Bank 32 gün vadeli mevduat hesabının sunduğu avantajlı %18 faiz getirisi sayesinde hesapta 20 bin TL birikime ulaşıldığında 32 günde 300 TL faiz getirisi elde edilecek. Hesap bakiyesinin 30 bin lira seviyesine ulaşması halinde 32 gün sonunda elde edilen faiz kazancı ise 450 TL gibi oldukça avantajlı bir rakam haline gelir. 50 bin lira nakit yatırarak hesap açanlar veya 50 bin lira bakiyeye ulaşanlar her 32 gün vade sonunda 460 lira ek getiri elde edecekler.

Hesap Açılışı Nasıl Yapılır?

Burgan Bank’ın avantajlı 32 günlük vadeli mevduat hesabını açmak için ise Burgan Bank şubelerinden işlem yapılması gerekiyor. Yalnız Burgan Bank’ın müşterisi olan ve Burgan Bank internet bankacılığını kullananların ise şubeler gitmelerine gerek kalmıyor.

İnternet bankacılığına kendi şifreleri ile giriş yaparak ‘’Dijital Mevduat Hesap Açılışı’’ sekmesine tıklayarak, TC kimlik numarasına açılan alana yazıp, onay vererek hesabı oluşturuyorlar. Ardından kendi banka kartlarının hesabından Dijital vadeli mevduat hesabına TL transferi yapabiliyorlar.

Bankanın müşterisi olmayanlar ise TC kimlik kartları ve hesaba iletecekleri minimum 1.000 lira ile kendilerine en yakın Burgan Bank şubesine giderek, vezne bölümünden hesap açılışını yapacaklar. Bu alanda "Burgan Bank 32 günlük vadeli mevduat hesabı açılış formu" kimlik ve iletişim bilgileri doldurulup, imzalanarak teslim ediliyor. Ardından hesaba nakit para yatırılabiliyor.
Yorumlar (0)