CEPTETEB’den Vade Tanımlaması Olmadan Faiz Kazancı Sunan Marifetli Hesap!

CEPTETEB tüm vatandaşlar için vade tanımlaması yapmaya gerek olmadan faiz kazancı sunan bir hesap modeli sunuyor. Marifetli Hesap günlük vadeli olarak açılıyor ve her gün faiz kazancı tanımlıyor.

CEPTETEB Marifetli Hesap açılışlarından vadeyi 1 günlük olarak tanımlamak yeterli. Bu kapsamda banka sadece bir gün için faiz kazancı sunarken, bu mevduat hesabının işlem ücretsiz EFT ve TL para transferleri için de kullanılmasını sağlıyor. Hesaba bağlana kart ile hem alışveriş yapmak hem de faiz kazancını kaybetmemek mümkün hale geliyor.

Marifetli Hesap Getirileri

Marifetli Hesap sahipleri CEPTETEB mobil bankacılık şubesini kullanarak işlem ücretsiz ve masrafsız TL transferini ve fatura ödemlerini diledikleri yere gerçekleştirebiliyorlar. Bu işlemde yurtdışı transferler hariç tutuluyor. Marifetli Hesap açılışını yapmak için ise bankanın müşterileri mobil bankacılık şubesinden işlem yapabilecekler.

Marifetli Hesap ile sunulan yıllık faiz getirisi oranı %18 olarak açıklandı. Yalnız belirli bir vade tanımlamasının hesap açılışında yapılmasına gerek yok. Bu vade oranı her gün için bölünerek hesaba ilgili günlük getiri aktarılıyor. Hesap eğer 5 bin TL nakit ile açılırsa 32 gün sonunda 75 TL getiri elde edilecek.

Hesap 10 bin TL limite ulaştığında her 32 gün sonunda toplam 150 TL faiz kazancı sağlanıyor. Hesap 50 bin TL değerine ulaştığında her 32 gün sonunda 750 TL’lik faiz kazancı elde ediliyor.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Marifetli Hesap açılışı yapmak isteyen CEPTETEB müşterilerinin TEB Bankası şubelerine gitmeye ihtiyaçları kalmıyor. Direk olarak CEPTETEB mobil bankacılık şubesine kendi şifreleri ile giriş yaparak ‘’mevduat hesabı açılış başvurusu’’ sekmesine ardından ‘’Marifetli hesap oluştur’’ sekmesine giriş yaparak, bu alandaki formu doldurup, onay verecekler.

İşlem ardından bir vade tanımlamaya gerek yokken, günlük faiz getirisi kendiliğinden hesaba işleyecek. Bu hesaba ise TEB Bankasında sahip olunan başka bir hesaptan para transferi rahatlıkla yapılır. Bankanın müşteri olmayanlar ile nakit paraları ve TC kimlik kartları ile TEB Bankası şubelerinden, hesap açılış formunu doldurarak be hesabı açabilirler.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir