Çok Kazanç Sağlayan Yeni Dönem İş Fikirleri

Pandemi süreci ile birlikte yeni bir iş kurma planları yapanlar için yeni dönem iş fikirlerini araştırdık. Çok kazanç sağlama potansiyeline sahip alanlara dair bu iş fikirlerine dair liste haberimizde.

Çok Kazanç Sağlayan Yeni Dönem İş Fikirleri

Bilindiği üzere pandemi süreci ile bilrikte çok sayıda vatandaş işinden oldu. Bunun dışında çok sayıda esnafta pandemi sürecinin etkileri nedeniyle işlerine ara vermek yada tamamen sonlandırmak zorunda kaldı. Bu dönemde yeni bir işe ihtiyacı olanlar için karlı iş fikirleri listesi derledik. İşte yeni dönemde uygulanabilecek o iş fikirleri. 

TOZ MASKESİ SATIŞI

Koronavirüs salgını ile birlikte sağlık alanında yürütülen işlere ilgi arttı. Özellikle pandemi sürecinde maske kullanımı alışkanlığı kazanan vatandaşlar düzenli alım yapıyorlar. Bu kapsamda toz maskesi üretim atölyesi kurmak, toptan ve perakende satışını yapmak son dönemlerin dikkat çeken iş fikirlerinden. 

GİRİŞİM DANIŞMANLIĞI 

Türkiye genelinde milyonlarca vatandaş belli bir maaş ile düzenli işlerde çalışıyor. Ancak bu maaşlı işleri giderlerine yetmeyen vatandaşların önemli bir bölümü ise kendi işini kurmayı planlıyor. Kendi işini kuracaklara girişim danışmanlığı yapmak önemli bir iş alanı olabilir. Türkiye'de pek yaygın olmayan girişim danışmanlığı hizmeti önemli getiri sağlanabilecek alanlardan biri olarak görülüyor. 

VEGAN RESTORANTI

Son dönemlerde popüler olan mekanlardan bir tanesi de vegan restorantları. Avrupa ülkeleri ile ABD'de uzun süredir var olan ve İstanbul, Ankara ile diğer sahil kentlerimizde de görülmeye başlanan vegan restorantları yeni iş fikirleri kapsamında değerlendirilebilir. 

BUNGALOV EVLER

Bilindiği üzere Türkiye tatil cenneti olan bir ülke. Bu tatil imkanlarından faydalanmak isteyen ancak çok yüksek otel parası ödemek istemeyenler bungalov evleri terci ediyorlar. Ortalama 100 bin TL'ye mal edilebilen bungalov evler, tatil dönemlerinde kiralanmak suretiyle önemli bir kazanç kapısı olabilir. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)