Cumhurbaşkanı Erdoğan Ekonomi Kurmaylarına Talimat Verdi: 35 Maddelik Yeni Kanun Teklifi Meclis Gündemine En Kısa Sürede Gelsin!

Korana virüs salgını nedeni ile ekonomide sert dalgalanma devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomi kurmaylarına yeni talimatlar verdi. AK Parti genel merkezinde gece geç saatlere kadar çalışmalarını sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündemindeki en önemli iki konu AK Parti tarafından meclise sunulacak olan yeni kanun teklifleri oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ekonomi Kurmaylarına Talimat Verdi: 35 Maddelik Yeni Kanun Teklifi Meclis Gündemine En Kısa Sürede Gelsin!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Genel Merkezi'nde kurmayları ile bir araya gelerek önemli konular üzerinde müzakerelerde bulundu. 

AK PARTİ TARAFINDAN VERİLEN 35 MADDELİK YENİ KANUN TEKLİFİ HAKKINDA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KESİN TALİMAT GELDİ: HEMEN MECLİSTEN GEÇSİN! 

AK Parti genel merkezinde hem yaklaşan kongre hem de yapılacak olan MYK toplantısı için hazırlık yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ve AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş ile bir araya geldi. 

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kurmaylarına 35 maddelik ekonomik düzenlemeleri içeren kanun teklifinin mümkün olan en kısa sürede meclis gündemine alınarak onaylanmasını istedi. Bakan Pakdemirli almış olduğu talimat sonrasında mecliste grup başkanvekilleri ile toplantı yaparak gelişmeleri aktardı. 

Hatırlanacağı üzere dün AK Parti tarafından çok önemli düzenlemeler içeren iki kanun tekilfi meclise sunulmuştu. Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi meclise sunulmuştu. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)