Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeli Haber Var Dedi, Açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Geldi!

Kalyon Holding tarafından hayata geçirilen Türkiye'nin ilk yerli güneş paneli fabrikası açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma günü çok büyük bir müjdeyi açıklayacağını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeli Haber Var Dedi, Açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Geldi!

Kalyon Holding tarafından hayata geçirilen Türkiye'nin ilk yerli güneş paneli fabrikası açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma günü çok büyük bir müjdeyi açıklayacağını duyurdu. Konu hakkında bir açıklama da Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesi ne, müjdeli haber ne, müjdesi ne olacak, ucuz kredi desteği mi gelecek, Türkiye Akdeniz'de petrol ve doğalgaz mı buldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün katılmış olduğu Türkiye'nin ilk yerli üretim güneş paneli fabrikası açılış töreninde önemli açıklamalarda bulundu. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MÜJDELİ HABER VERECEĞİM DEDİ! Açılış töreninde iç siyasetten dış politikaya kadar çok sayıda önemli açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Cuma günü inşallah milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı düşünüyorum. Cuma günü inşallah bu müjdeyi tüm ülkemize vermek suretiyle yeni bir dönemin açılacağına da inanıyorum. Açıklarsam heyecanı kaybolur. Şimdi açıklamamakta fayda var diye düşünüyorum" sözleri ile büyük heyecan yarattı. Söz konusu açıklamalar Türkiye'nin Akdeniz'de yürütmüş olduğu Doğu Akdeniz'de ki petrol ve doğalgaz arama çalışmaları için gelinen son noktadan sonra sarf edildiği için büyük bir heyecan ve sevinç yarattı. Pek çok kişi söz konusu müjdenin Türkiye'nin arama sonuçlarında umut verici bir bulgu ile karşı karşıya kaldığı yönünde sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. Sosyal medya platformlarında bir diğer müjde beklentisi ise korana virüs aşısı oldu. BAKAN BERAT ALBAYRAK'TAN MÜJDE AÇIKLAMASI GELDİ Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan müjde açıklaması büyük heyecan yaratırken Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak müjde nedir soruları üzerine "Türkiye için bir eksen değişikliği, önemli bir süreç olacak. Çok daha güzel günler bizi bekliyor" diyerek beklentileri yükseltti. Sizce Cumhurbaşkanı Erdoğan ne müjdesi verecek? Yorum bölümünden sizde fikirlerinizi paylaşabilirsiniz... Emlak365.com


Yorumlar (0)