Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Ekonomi Açıklaması: Sağda, Solda Konuşulanları Dikkate Almayın, Her Geçen Gün Daha İyi Konuma Geliyoruz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazı çıkışında basın mensuplarına gündem hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yeni Ekonomi Açıklaması: Sağda, Solda Konuşulanları Dikkate Almayın, Her Geçen Gün Daha İyi Konuma Geliyoruz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cuma namazı çıkışında basın mensuplarına gündem hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomi hakkında yapmış olduğu açıklamasında sağda, solda konuşulanları dikkate almayın diyerek daha iyi konuma gittiğimizi söyledi.

Cuma namazı çıkışında basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan herkesten dua istedi. CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN SELİN VURDUĞU GİRESUN'U ZİYARET EDECEK! Sel felaketi sonrası büyük maddi kayıp ve çok sayıda can kaybı yaşayan Giresun'u ziyaret edeceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan buraya verilecek destekleri Pazartesi günü yapacağı ziyareti ile duyuracağını dile getirdi. Türkiye'nin ekonomik durumu hakkında da açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan "Dünya da da bu konuda en hassas bizim olmamız lazım. Ülke olarak, millet olarak her geçen gün hamdolsun daha iyiye gidiyoruz. Sağda solda konuşulanlara hiç kulak asmayın. Ülkemiz askeri alanda olsun, ekonomik, eğitim, ulaşım, enerjide olsun görüyorsunuz müjdeleri alıyorsunuz. Ve bunların devamı aynen gelecek, geliyor diyebilirim. Her geçen gün geçmişe göre daha iyi bir konumdayız. Sizlerden dua bekliyoruz" dedi. Ekonomi, eğitim, ulaşım ve enerji de Türkiye'nin her gün yeni müjdeler aldığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan korana virüs vakalarında yaşanan yükselişin ardından gelen her yeni vefat haberinin bir uyarı olduğunu belirterek herkesin açıklanan tedbir kararlarına eksiksiz olarak uymasını istedi. Emlak365.com


Yorumlar (0)