Denizbank'tan KDV'siz Toplu Araç Satışı! 2017 Model Düşük Km'li Arabalar 101 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla

Denizbank kendisine ait olan araçların satışını yapacağını ilan etti. Banka tarafından yayımlanan duyuruların tamamına yakını 2017 model araçlardan oluşmakta. İşte o duyurular.

Denizbank'tan KDV'siz Toplu Araç Satışı! 2017 Model Düşük Km'li Arabalar 101 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla
Banka araç satışlarına dair Denizbank çok sayıda ilan birden yayımladı. Bankanın kendisine ait olan ve çoğunluğu 2017 model araçlardan olan satış listesini inceledik. 101 bin TL'den başlayan fiyatlarla 2017 model araç satışı yapacağını ilan eden Denizbank'ın güncel listesi haberimizde.

DENİZBANK'TAN ARAÇ SATIŞ İLANLARI

Bankalar kendilerine ait olan araçları resmi sitelerinde yayımladıkları duyurular ile satışa çıkarıyorlar. Kamu bankaları tarafından sık sık yayımlanan duyurulara özel bankaların ilanları da ekleniyor. Bu kapsamda Denizbank'ta kapsamlı bir liste yayımladı.

Yayımlanan listede çoğunluğu 2017 yılında üretilen ve az kullanılan araçlar bulunuyor. Birçok aracın kilometresi de düşük sayılabilecek seviyede yer alıyor. Bu listede yer alan araçlardan almak isteyecekler için güncel araç satış ilanlarını paylaşıyoruz.

GÜNCEL MARKA MARKA MODEL MODEL ARAÇ SATIŞ LİSTESİ

Söz konusu araçlara dair liste Denizbank'ın web sitesinden alınmıştır. Yukarıda yer alan duyuruların yanında çok sayıda güncel duyuru bulunmakla beraber emlak365.com olarak bu duyuruların bir bölümünü sizlerle paylaştık.

SATIŞA ÇIKARILAN ARAÇLAR NASIL ALINABİLİR?

Denizbank araçların satışlarının satış bedeli üzerinden teklif verilmesi yöntemi ile satılmakta. Araçlar için teklif verecek vatandaşların nasıl bir süreç izleyeceğine ilişkin ise Denizbank resmi sitesinden açıklamada bulundu.

Teklif Nasıl Verilecek?

Listede yer alan araçlar için Denizbank'a teklif verecek olan vatandaşların ne yapmaları gerektiğine dair banka, "Teklifler her bir taşıt aracının bulunduğu sayfada elektronik ortamda “Teklif Ver” butonu üzerinden yapılabileceği gibi, “Taşıt Aracı Alımı Teklif Mektubu” düzenleyip aşağıdaki adreslere mail ve posta yoluyla veya elden teslim etmek suretiyle de olmaktadır. Aynı taşıt aracına birden fazla teklif verilmesi halinde öncelik yüksek teklif verende olacaktır. Taşıt aracı satış onayı müşteriye bildirildikten ve kapora yatırıldıktan sonra gelen yeni teklifler dikkate alınmayacaktır." açıklamasında bulundu.

İhale sürecine dahil olacak tüm vatandaşlar tekliflerini yukarıda bankanın açıkladığı şekillerde yapacaklar.

KDV YOK DAHİL EDİLMEYECEK

Denizbank resmi sitesinden ayrıca KDV ödemelerine dair de bilgi verdi. Bankanın araç satışlarına dair yayımladığı soru cevap kısmında yer alan açıklamada, Denizbank'ın Vergi Yasaları açısından KDV mükellefi olmadığından dolayı ayrıca KDV tahsil edilmeyeceği bildirildi.
Yorumlar (1)
ahmet 2 hafta önce
kdv li diyor.