Devletten Hasarlı, Arızalı Sağlam 2. El Otomobil Satış İlanı! Fiyatlar 12.000 Lira 75.000 Lira Arasında

Çevre ve Şehirlik İl Müdürlüğü, Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Hisar Emlak Müdürlüğü bir duyuru yayımlayarak 34 adet ikinci el araç satışı yapacağını duyurdu. 5 bin TL'den araç parçası satışı yapılacağı ilan edilirken ikinci el araç fiyatları 12 bin TL'den başlıyor. İşte marka model ve hasar durumuna göre tüm liste.

Devletten Hasarlı, Arızalı Sağlam 2. El Otomobil Satış İlanı! Fiyatlar 12.000 Lira 75.000 Lira Arasında

Kamu kurumlarının gayrimenkul satışları arasında konut, işyeri, arsa gibi taşınmazların yanında araç satışları da yer alıyor. 

Emlak365.com olarak kamu kurumlarının satılık araç satışı ilanlarını düzenli olarak tüm liste halinde sizlerle paylaşıyoruz. Bu haberimizde de yeni yayımlanan ve çok sayıda aracın satışı için düzenleneceği ilan edilen ihale ilanını paylaşıyoruz. 

34 ADET SAĞLAM, ARIZALI, HASARLI ARAÇ SATIŞ İLANI

Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Hisar Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan ve Resmi İlan Portalı üzerinden adaylara duyurulan ilanda toplam 34 araç için ihale düzenleneceği duyuruldu. 

Satışı için gerçekleştirilecek ihalelerde sağlam ikinci el binek otomobillerin yanında, kamyonet, minibüs satışları da olacak. Tüm bunların yanında kurum yine kendisine ait olan ancak hasarlı ve arızalı durumda olan araçlar için de ihale düzenleyecek. 

Satışa çıkarılan tüm ilanlarda en düşük fiyat 5.000 TL römork satışı için ilan edilirken ikinci el araçta en düşük fiyat 12.000 TL oldu. Bunun yanında satış listesinde yer alan araçlar için fiyatlar 75.000 TL'ye kadar çıkıyor. Bir araç ise 500 TL fiyatlar özel olarak ihaleye çıkarılacak. 

MODEL MODEL TÜM SATIŞ LİSTESİ

İHALE TARİHİ VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Hisar Emlak Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda söz konusu araçların satış ihaleleri, 26-27 Ocak 2021 tarihleri arasında tamamlanacak. İhaleler 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile gerçekleştirilecek. Başvurular geçici teminat bedelinin ödenmesi ve talep edilen evrakların kuruma teslimi ile yapılacak.

İhale başvurularına dair tüm detaylar Milli Emlak (www. milliemlak. gov.tr) sitesinden öğrenilebilir. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)