Dolar, Euro Kuru ve Gram Altın Düştü, Çeyrek ve Ons Altının Fiyatı Yükseldi!

Amerikan Merkez Bankası FED ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB tarafından Mart ayı PPK toplantısı ile açıklanacak olan faiz kararı öncesinde haftanın ilk açılış gününde fiyatlar belli oldu.

Dolar, Euro Kuru ve Gram Altın Düştü, Çeyrek ve Ons Altının Fiyatı Yükseldi!
Amerikan Merkez Bankası FED ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB tarafından Mart ayı PPK toplantısı ile açıklanacak olan faiz kararı öncesinde haftanın ilk açılış gününde fiyatlar belli oldu. Piyasaların son derece gerildiği ortamda dolar ve euro kuru düştü, gram altın kan kaybederken ons ve çeyrek altının fiyatı yükseldi.

15 MART 2021 PAZARTESİ GÜNÜ DOLAR VE EURO KURU BUGÜN KAÇ TL, 1 DOLAR NE KADAR OLDU?

Açıklanacak olan kritik veri öncesinde Türk Lirası / Dolar cephesinde yön değişti. Dolar kuru güne düşüş eğilimi ile başladı. Yaşanan düşüş eğilimi sonrasında dolar kuru alışı 7,5124 TL alış ve 7,5188 TL satış fiyatı üzerinden işlem görmeye devam ediyor.

Euro kuru da düşüşünü sürdürdü. Euro kuru alış 8,9630 TL alış ve 8,9719 TL satış fiyatı üzerinden işlem görmeye devam ediyor. İngiliz Sterlini alış 10,466 TL alış ve satış 10,4782 TL seviyesine geriledi.15 MART ALTIN FİYATLARI LİSTESİ! GRAM ALTIN, ÇEYREK ALTIN VE ONS ALTININ FİYATI BUGÜN NE KADAR?

Uluslararası piyasada ons altının fiyatı yükselirken çeyrek altın fiyatı da yaşanan bu yükselişin etkisi ile yukarı yönlü hareket etti. Gram altının fiyatı ise düştü.

Gram altının alış fiyatı 418,46 TL alış ve 418,51 TL satış fiyatı üzerinden işlem görürken çeyrek altın fiyatı ise yaşanan yükselişin ardından 682 TL alış ve 692 TL satış rakamına ulaştı. Uluslararası piyasada ise ons altının fiyatı yükselerek alış 1.729,28 dolar alış seviyesine, satış fiyatı ise 1.729,55 dolar satış seviyesinden işlem görüyor.
Yorumlar (0)