Dolar Rüzgarını Arkasına Alan 32 Günlük Mevduat Faizleri Şaha Kalktı, Yine Yükseldi! TL ve Dolar İçin En Yüksek Vadeli Hesap Faiz Oranı Hangi Bankada?

Kurlarda yaşanan oynaklık sonrasında Türk Lirası büyük değer kaybı yaşarken Merkez Bankası tarafından alınan likidite ve parasal sıkılaşma kararları uzun süredir enflasyonun altında seyreden 32 günlük faizleri şaha kaldırdı.

Dolar Rüzgarını Arkasına Alan 32 Günlük Mevduat Faizleri Şaha Kalktı, Yine Yükseldi! TL ve Dolar İçin En Yüksek Vadeli Hesap Faiz Oranı Hangi Bankada?

Kurlarda yaşanan oynaklık sonrasında Türk Lirası büyük değer kaybı yaşarken Merkez Bankası tarafından alınan likidite ve parasal sıkılaşma kararları uzun süredir enflasyonun altında seyreden 32 günlük faizleri şaha kaldırdı. Bankaların mevduat faiz oranları enflasyon rakamlarını geçerken Pazartesi gününe yeni güncelleme ile başlayan bankalar faizleri yükseltti. Bankada parası olanlara peş peşe güzel haberler geldi, birikimini bankada tutanlar için faizler yükseldi. En yüksek vadeli mevduat faiz oranı yüzde 12 barajını aştı. Peki, en yüksek faiz hangi bankada, TL ve dolar hesaplar için vadeli mevduat faiz oranları yüzde kaç?

Bankalar yeni haftanın ilk işlem gününe faizleri güncelleyerek başladı. Bankaların ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faiz oranları yanı sıra 32 günlük vadeli mevudat hesabı faiz oranları da yükseldi. BANKADA PARASI OLANLAR DİKKAT! VADELİ HESAP FAİZ ORANLARI YÜKSELİŞİNİ SÜRDÜRÜYOR...Bankada parası olanları sevindiren haberler peş peşe gelmeye devam ederken geride bıraktığımız haftayı yüzde 12 ile kapatan en yüksek vadeli mevduat hesabı faiz oranları yeni haftaya yüzde 12.25 seviyesi ile başladı. Bankalar vadeli mevduat faiz oranları için yükseliş kararı alırken bu karardaki en büyük pay dolar kurunda yaşanan oynaklığı azaltmak ve Türk Lirası hesaplardaki paralarda yaşanan erimeyi önlemek isteyen Merkez Bankası tarafından alınan kararlar oldu. EN YÜKSEK FAİZ HANGİ BANKADA?Şu anda en yüksek mevduat faiz oranı N Kolay Bona hesabı ile yüzde 12.25 olarak ödeniyor. 

BANKALARIN VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANLARI YENİ HAFTAYA NASIL BAŞLADI? BANKA BANKA 24 AĞUSTOS 2020 TARİHLİ GÜNCEL FAİZ ORANLARI LİSTESİ TÜRK LİRASI HESAPLAR İÇİN VADELİ MEVDUAT FAİZLERİ LİSTESİ Aktif Bank N Kolay faiz oranı yüzde 12.25Odebank Oksijen Hesap hoş geldin faiz oranı yüzde 12.00Burgan Bank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 11.75QNB Finansbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 11.50ING BANK 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 11.00Fibabanka 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 11.00Alternatif Bank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 11.00Şekerbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 10.50Vakıfbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 10.50Garanti Bankası 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 10.25ICBC Bank  32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı 10.20Ziraat Bankası 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 10.00Halkbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 9.75Denizbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 9.65

DOLAR HESABI AÇANLAR İÇİN VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI LİSTESİ Burgan Bank Vadeli Dolar Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 2.75Fiba Banka Vadeli Dolar Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 2.25Odeabank Vadeli Dolar Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 2.00Alternatif Bank Vadeli Dolar Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 1.75Vakıfbank Vadeli Dolar Mevduat Hesabı Faiz Oranı % 1.75EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA İLE 10 BİN LİRANIN AYLIK FAİZ GETİRİSİ HESAPLAMA! Şu anda en yüksek faiz veren banka Aktif Yatırım Bankası ile N Kolay oldu. N Kolay üzerinden 32 günlük 10 bin lira vadeli hesap açan kişilerin bir aylık faiz getirisi 87,56 lira olarak gerçekleşti. 

60 günden fazla hesapta para tutmak isteyenler için ise;

65 günlük faiz getirisi 185,43 lira olarak gerçekleşti. Emlak365.com


Yorumlar (0)