Dolar ve Euro Kuru Fiyatlarına Son Durum, Güncel Çeyrek, Gram, Yarım, 22 Ayar Bilezik Fiyatları Kaç TL?

Suudi Arabistan'da petrol kuyularına yapılan saldırının ardından piyasalarda beklendiği üzere dolar kuru ve altın fiyatları yükseldi.

Dolar ve Euro Kuru Fiyatlarına Son Durum, Güncel Çeyrek, Gram, Yarım, 22 Ayar Bilezik Fiyatları Kaç TL?

Suudi Arabistan'da petrol kuyularına yapılan saldırının ardından piyasalarda beklendiği üzere dolar kuru ve altın fiyatları yükseldi. 16 Eylül 2019 anlık dolar kuru, euro kuru, güncel çeyrek altın fiyatları ve 22 ayar bileziğin gram fiyatı haberimizde!

Dolar kurunda yaşanan yükseliş devam ederken piyasalar FED tarafından açıklanacak olan faiz kararına kilitlendi. FED Faiz Toplantısı Ne Zaman?FED faiz kararı 18 Eylül 2019 tarihinde açıklanacak. FED Başkanı Powell 18 Eylül tarihinde saat 21:00 itibari ile düzenleyeceği basın toplantısı ile merakla beklenen Amerikan Merkez Bankası Eylül ayı faiz kararı için belirledikleri sunumu gerçekleştirecek. 16 Eylül 2019 Dolar Kuru Kaç Lira, 1 Dolar Kaç TL?Dolar kuru güne yükselişle başladı. Petrol rafinerilerine yapılan terör saldırısı sonrası beklendiği üzere ham petrol varil fiyatı rekor seviyede yükselirken dolar kuru da nispeten yükseldi. Yaşanan yükselişin ardından 1 dolar 5.7167 TL seviyesine yükseldi. Hatırlanacağı üzere dolar kuru haftayı Cuma günü 5.6873 lira seviyesinden kapamıştı. 

(Tablo Bloomberg sitesinden alınmıştır)16 Eylül 2019 Tarihli Euro Kuru Kaç Lira, 1 Euro Kaç TL?Euro kuru da güne yükselişle başladı. Gün ortası euro kuru yaşadığı yükselişin ardından 6,3242 TL seviyesine kadar yükseldi. 16 Eylül Tarihli Güncel Altın Fiyatları Listesi Altın fiyatları dalgalı seyretmeye devam etti. Çeyrek altın fiyatı yükseldi. Yaşanan yükselişin ardından çeyrek altın 466 Lira, Yarım altın 932 Lira, 22 ayar bileziğin gram fiyatı 266 Lira, Gram altın ise 280 liraya yükseldi. 

(Tablo altınkaynak sitesinden alınmıştır)Altın fiyatları ve dolar kuru için piyasalarda açıklanacak olan ekonomik verilerin yanı sıra İran ve Amerika arasında yaşanan yeni savaş gerilimi de yakından takip edilecek.  Emlak365.com


Yorumlar (0)