EKONOMİ

EFT Ücreti Almayan Burgan Bank %18 Faiz Veriyor!

Burgan Bank vadeli dijital mevduat hesaplarının açılışında %18 faiz getirisi sunduğunu açıkladı. Bu hesaplar üzerin yapılan EFT işlemlerinde ise ücret talep edilmeyecek.

Burgan Bank dijital vadeli mevduat hesabı açarak birikim gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için oldukça avantajlı bir modeli açıkladı. Dijital olarak açılan ve şubeye gitme gereği duyulmadan kullanılmaya başlanan dijital mevduat hesabı ile %18 faiz getirisi üzerinden birikim yapılıyor.

Burgan Bank Dijital Hesap Açılışı Nasıl Yapılır?

Burgan bank dijital mevduat hesap açılışını yapan kişiler aynı zamanda mobil bankacılık şubesi üzerinden hiçbir EFT işlem ücreti ödemeden EFT işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Vadeli mevduat hesabı aynı zamanda kredili bir sistem ile sunuluyor. Hesaba sahip olan kişi bir EFT işlemi gerçekleştirmek istediğinde ve mevduat hesabında bakiyesi olmadığında yine mobil bankacılık üzerinden eksi bakiyeye düşerek kredi çekebilecek. Bu kapsamda EFT işlemin ara vermeden devam edilecek.

Bu avantajlı ve kredili dijital mevduat hesabını açmak için izlenmesi gereken adımlar ise Burgan Bank tarafından açıklandı. Hesap açılışı için Google PlayStore üzerinden Burgan Bank Mobil Bankacılık uygulamasına giriş yapılarak kayıt gerçekleştirilecek, ardından ‘’ dijital hesap başvurusu’’ ve ‘’dijital hesap başvuru formu’’ sekmelerine sırası ile giriş yapılacak. Son sekme içinde yer alan tabloya kimlik ve iletişim bilgileri girilip, ‘’hesap açılışını onayla’’ kutucuğuna dokunularak işlem tamamlanacak.

Burgan Bank Dijital Hesap İmkanları

Online adımlarla şubelere gitme gereği duymadan açılan hesap üzerinden %18 faiz getirisi ile bikrim sağlamak, ihtiyaç duyulan anlarda mobil bankacılık ile ek kredi bakiyesi talep etmek ve işlem ücretsiz EFT gerçekleştirmek mümkün olacak. Bu dijital hesabın aynı sadece açıldı ilk birkaç içinde değil kullanım süresi boyunca %18 faiz getirisini sunacağı açıklandı.

Kampanyalı koşullarda belirli dönemlerde açılan dijital mevduat hesapları ilk ay için yüksek faiz getirisi tanımlayarak ikinci aydan itibaren standart faiz oranlarına dönüş yapabiliyorlar. Burgan Bank dijital hesap ise %18’lik faiz sadece ilk ay için değil tüm sene bazında sunuyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir