Elon Musk'tan Yeni Kripto Para Yorumu ve Doge Açıklaması: Hepsi Şakaydı!

Atmış olduğu tweetlerle kripto para piyasasını sallayan ve büyük fiyat dalgalanmaları yaratan dahi çocuk Elon Musk Dogecoin ve kripto para birimleri hakkında yeni açıklamalarda bulundu. İşte Elon Musk doge açıklaması ve kripto para yorumu!

Elon Musk'tan Yeni Kripto Para Yorumu ve Doge Açıklaması: Hepsi Şakaydı!

Dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Tesla'nın kurucusu Elon Musk kripto para birimleri hakkında yapmış olduğu yorumlar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Tesla'nın ve SpaceX'in kurucusu ünlü isim kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen kişiler için yeni açıklamalarda bulundu. Elon Musk özellikle de dogecoin yorumları ile yarattğı fiyat dalgalanmaları nedeni ile son dönemde spekülasyon yapmakla itham ediliyordu. 

ELON MUSK'TAN YENİ KRİPTO PARA YORUMU: ÇOK AKILLICA DEĞİL!

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu yorumlarla kripto para borsasında saniyeler içerisinde büyük hareketlenmeler yaşanmasına neden olan ve özellikle de dogecoin yorumları ile takip edilen Elon Musk kripto para birimleri hakkında yeni açıklamalarda bulundu. 

Son dönemde özellikle de gençler arasında Türkiye'de de yaygınlaşan kripto para birimleri konusunda Musk kripto para birimlerinin gelecek vadeden yatırım araçları arasnıda bulunduğunu ancak buna rağmen yine de dikkatli bir şekilde yatırım yapılması gerektiğini söyledi. 

Kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen kişilerin öncelikle tüm paralarını kripto para yatırımı için kullanmamaları gerektiğini belirten Musk "Açıkçası bu çok da akıllıca bir hamle olmaz” dedi. Dogecoin kripto para biriminin ise şaka olarak başladığını sonrasında ise kripto para birimleri ile dalga geçmek için icat edilen bu para biriminin gerçek bir kripto para birimi halini alarak yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

Yorumlar (0)