Emlak Katılım Bankası CepPos İle Cep Telefonları POS Oldu!

Özellikle de koronavirüs salgınından sonra bankaların dijitalleşme adımları hızlandı. İnsanların da virüs kapma korkusu ile bankalara gitmekten çekinmeye başlaması ile internet üzerinden yapılan bankacılık işlemleri ve kredi kartı ile alışveriş rakamlarında da adeta patlama yaşandı.

Emlak Katılım Bankası CepPos İle Cep Telefonları POS Oldu!
Özellikle de koronavirüs salgınından sonra bankaların dijitalleşme adımları hızlandı. İnsanların da virüs kapma korkusu ile bankalara gitmekten çekinmeye başlaması ile internet üzerinden yapılan bankacılık işlemleri ve kredi kartı ile alışveriş rakamlarında da adeta patlama yaşandı. Konu hakkında yeni bir adımda Emlak Katılım Bankası tarafından atıldı.

EMLAK KATILIM BANKASI CEP POS UYGULAMASINI DEVREYE ALDI! 

Konu hakkında açıklama yapan Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, “Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müşterilerimiz için dijitalleşmeyi odağına alan yenilikçi çözümler üretiyoruz. Bu ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz. CepPOS ürününü bu anlayışla hayata geçirdik. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz, tüm kredi ve banka kartlarından hızlıca tahsilat yapabilirken, finansal durumlarını kolaylıkla takip edebiliyor” diyerek yeni hizmetlerini duyurdu.

KOLAY TAHSİLAT VE ÖDEME İMKANI SUNULMUŞ OLDU! 

Pek çok bankanın da kullanmaya başlamış olduğu sisteme geçiş yapan Emlak Katılım Bankası bu hizmeti sayesinde kredi kartı olan kişilerin çok daha kolay bir şekilde bankamatik kartı ve kredi kartı üzerinden ödeme yapmasını sağlayacak.

Sunulan hizmet sayesinde evlere ve müşterilerine çok daha sık bir şekilde adreste teslimat yapan basit usul vergilendirme ile çalışan yiyecek üreticileri, beyaz eşya servisleri, toptancıların yanı sıra küçük esnaflarda rahat bir nefes alacak ve POS cihazı taşıma sorunu ortadan kaldırılmış olacak. Android ya da İOS işletim sistemini kullanan akıllı cep telefonları üzerinden uygulamayı indiren kişiler sunulan bu hizmetten yararlanabilecek ve cep telefonları POS cihazı olarak kullanılabilecek.
Yorumlar (0)