EPGİS Zam Haberi Verdi: Motorine 28 Kuruş Zam Yapıldı! Ankara, İstanbul ve İzmir'de Motorin Kaç TL Oldu?

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası EPGİS tarafından yapılan resmi açıklama ile motorin fiyatlarına 28 kuruş zam yapıldığı açıklandı.

EPGİS Zam Haberi Verdi: Motorine 28 Kuruş Zam Yapıldı! Ankara, İstanbul ve İzmir'de Motorin Kaç TL Oldu?

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası EPGİS tarafından yapılan resmi açıklama ile motorin fiyatlarına 28 kuruş zam yapıldığı açıklandı. Açıklanan zam haberi sonrası Ankara, İstanbul ve İzmir'de motorinin litre fiyatı kaç TL oldu?

Brent petrol ve dolar kurunda yaşanan dalgalanma sonrasında akaryakıt fiyatlarına birbiri ardına zam haberleri gelmeye devam ediyor.Yaşanan artışın ardından motorine 33 kuruş zam geleceği duyurulmuştu. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası EPGİS tarafından yapılan duyuru ile 33 kuruş zam yapıldığı ancak 5 kuruşun mevcut Uygulama olan Eşel Mobil Sistemi gereği  ÖTV’den karşılanması nedeni ile 28 kuruşluk zammın pompaya yansıtılacağı ilan edildi. EPGİS SON DAKİKA ZAM HABERİ AÇIKLAMASI: MOTORİN FİYATI 28 KURUŞ ZAMLANDI! EPGİS tarafından yapılan açıklamada motorine zam haberi verildi. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası EPGİS tarafından yapılan açıklama şu şekilde:Akaryakıt  Ürünlerinde Fiyat Artışı 27/11/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;Motorinde 28 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

Akaryakıt  Ürünlerinde ÖTV Düzenlemesi 27/11/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;Motorinde 5 krş/lt Fiyat artışı gerçekleşmiş olup, artış mevcut Uygulama olan Eşel Mobil Sistemi gereği  ÖTV’den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır.

ANKARA, İSTANBUL VE İZMİR'DE MOTORİN KAÇ TL OLDU?Gelen zamdan sonra 28 kuruşluk fiyatı artışı sonrasında Ankara ve İzmir'de motorinin litre fiyatı 6,50 liraya İstanbul'da ise 6,43 liraya yükselecek. Emlak365.com


Yorumlar (0)