Ev Araba Fırsatı Birden! Halkbank 63 Bin TL’ye Otomobil 77 Bin TL’ye Konut Satıyor

Halkbank gayrimenkul satış duyuruları yenilendi. Mart ayının kalan son günlerinde hem ikinci el araba hemde ikinci el ev satışı yapan bankanın ilk teklif fiyatları oldukça düşük seviyede. Bankanın yeni dönem konut ve otomobil satış duyuruları.

Ev Araba Fırsatı Birden! Halkbank 63 Bin TL’ye Otomobil 77 Bin TL’ye Konut Satıyor
Banka gayrimenkul satışları listesinde en fazla satış duyurusuna sahip olan bankaların başında Halkbank geliyor. Banka Türkiye geneli 81 şehirde farklı özelliklerde konut satışı yapıyor. Bunun dışında Halkbank kendisine ait olan araçları da satıyor.

Halkbank’ın yeni hafta başında yenilediği ve başvuruları halen devam eden satılık ev ve satılık otomobil ilanlarını derledik. İşte ev alma hayali olan araba almayı planlayanlar için düşük fiyatlı, kredi seçenekli satış listeleri.

HALKBANK’TAN KONUT NASIL SATIN ALINIR?

Halkbank farklı illerde, ilçelerde yer alan ve mülkiyeti kendisine ait olan konutları resmi sitesi üzerinden ilana çıkarır. Yayımlanan ilan metninde satışı yapılacak olan konutların özellikleri bildirilir, resimleri paylaşılır.

Müşteriler bu evlere dair büyüklüğünü, evin dolu yada boş konumda olup olmadığını, evin kaç odası olduğunu, bağımsız bölüm detaylarını, evin bulunduğu sokağın konumunu ve ilk teklif fiyatlarını ilanlardan öğrenirler.

GÜNCEL KONUT SATIŞ LİSTESİ – İL İL LİSTEBaşvuru Aşaması

Daha sonra kendisine uygun ev bulanlar başvurularını Halkbank şubelerinden doğrudan yapabilirler. Bankanın internet bankacılık hizmetlerini kullanmakta olanlar başvurularını internet bankacılığı üzerinden de yapabilirler.

Satış İşlemleri

Halkbank banka gayrimenkulleri için ihale düzenler. İhale başvurusunda bulunup teklif verenler, en yüksek teklifi sunmaları durumunda konuları alma hakkına sahip olurlar. Bundan sonraki aşama ise banka şubeleri üzerinden tamamlanır. Bankalar ilgili şubeleri ile devir teslim tapu işlemlerini tamamlarlar.

KONUT SATIŞLARINA 120 AY KREDİ FIRSATI

Halkbank’tan konut alacak olanlar için özel bir kredi sağlanır. Halkbank 120 ay vade ve konut alınan dönemde uygulanan kampanya kapsamında banka gayrimenkullerine özel konut kredisi sağlar. Ödemeler ise aylık taksitlerle yapılabilir.

HALKBANK’TAN ARABA NASIL ALINIR?

Halkbank’tan araba alımları da yukarıda yer alan konut alım aşamalarına benzer şekilde işler. Banka araç satış listelerini resmi sitesinden ilan eder. Araçların modeli, yaşı, markası, kilometresi ve hasar durumuna ilişkin bilgiler verilir.

Kendisine uygun araç bulanlar banka şubelerine bizzat başvuru yada internet bankacılığı üzerinden online başvuru yapabilirler. Başvuruların ardından teklif ve devir teslim işlemleri tamamlanacak.

GÜNCEL OTOMOBİL SATIŞ LİSTESİOtomobiller Tekliften Önce Görülebilir

Halkbank’tan araç almak isteyen ancak araçları görmeden teklif vermek istemeyenler için banka araçların görülmesine imkan sağlıyor. Araçların bulunduğu il ve ilçe şubesini aktaran banka, müşterilerin araçları mesai saatleri içinde görebileceklerini bildiriyor.
Yorumlar (0)