Ev Hanımlarına, İşsizlere, Emeklilere, Ek Gelir Arayanlara Evden Para Kazandıracak Evde Ek İş Olarak Yapılabilecek Karlı ve Kolay İş Fikirleri!

Geçin sıkıntısına ek olarak ,Koranavirüs salgını döneminde ekonomik olarak şartlar çok daha zorlaşırken süreçte vatandaşlar ek iş fikirleri aramayı sıklaştırdı.

Ev Hanımlarına, İşsizlere, Emeklilere, Ek Gelir Arayanlara Evden Para Kazandıracak Evde Ek İş Olarak Yapılabilecek Karlı ve Kolay İş Fikirleri!

Geçin sıkıntısına ek olarak ,Koranavirüs salgını döneminde ekonomik olarak şartlar çok daha zorlaşırken süreçte vatandaşlar ek iş fikirleri aramayı sıklaştırdı. Özellikle de pandemi nedeniyle evden dışarı çıkmanın riskinin arttığı bu dönemde evde ek gelir getirecek iş fikirleri rağbet görmeye başladı. Ev hanımlarına, işsizlere, ek iş arayanlara evde ek kazanç yolları neler, evde ek iş veren firmalar var mı, evde ek iş ilanları neler, evden çalışarak para kazanmak mümkün mü, evde ek iş paketleme, maske yapımı, mandal montajı, nikah şekeri ve bebek şekeri yapımı, sabun imalatı gibi iş fikirleri nasıl hayata geçirilir, evden para kazanılır mı?

Pandemi döneminde bozulan ekonomi sonrası insanların paraya olan ihtiyaçları artarken özellikle de ücretsiz izne çıkartılan kişiler evden yapabilecekleri ek iş imkanları arıyorlar. Ek iş imkanları sayesinde çalışan kişiler dahi mesai saatleri dışında evlerinde zaman geçirirken ayıracakları zamana bağlı olarak yüksek kazançlar elde imkanı elde ediyorlar. İşte ev hanımları ve evde ek iş imkanları arayan kişilerin yapabilecekleri 10 karlı iş fikri! 

EVDE BİLEKLİK, KÜPE, KOLYE YAPARAK, TAKI TASARIMI İLE PARA KAZANMA FIRSATIGünümüzde belediyeler tarafından açılan çok sayıda takı tasarım kursu bulunmakla beraber You Tube üzerinden bile izleyerek öğrenebileceğiniz takı tasarımı sayesinde kısa sürede büyük kazançlar elde etmeniz mümkündür. Bunun için biraz arkadaş çevreniniz geniş olması ya da sosyal medyayı aktif olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz takıları kendiniz satabileceğiniz gibi yine evlerde takı yapımı ve boncuk paketleme işlerine de başvuru yapabilirsiniz. Sıfır sermaye ile yapabileceğiniz bu iş ile ayırdığınız zaman ve el becerisine göre yüksek tutarlarda ek gelir elde etmeniz mümkündür. 

FREELANCE GRAFİK TASARIM İŞİ İLE GELİR GELİR İMKANI Mesleki bilgisi olan kişiler için en yüksek para kazanma imkanı kesinlikle grafik tasarım işidir. Bu alanda hizmet veren çok sayıda kursta eğitim alarak hatta belediyeler tarafınan açılan ücretsiz mesleki eğitim kursları ve yine internetten bu alanda kendinizi geliştirmeniz de mümkündür. Günümüzde internet sitelerinin sayıları her geçen gün artarken sanal dünyanın büyümesi ile grafik tasarım işine olan talep ve iş imkanları da artmaktadır. Grafik tasarım işi akşamları evde ayıracağınız birkaç saat ile yaparak yüksek tutarlı kazanç elde edebileceğiniz en geniş kapsamlı iştir. 

İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK PARA KAZANMA İŞİ Hiçbir bilgi birikiminiz olmasa dahi kendinizi kısa sürede geliştirmeniz ile asgari ücretten bile daha yüksek tutarda para kazanmanızı sağlayacak parlak iş fikirlerinden biri de evde makale yazarak para kazanma yöntemidir. Günümüzde haber siteleri, bloglar, ticari satış siteleri gibi çok sayıda site makale ihtiyacı duymakta olup günlük olarak girilen makaleler internet üzerinden verilen ilanlarla genelde evde ek iş yapmak isteyen kişilerden temin edilmektedir. Bazı siteler ünivertise ve lise öğrencilerine ek iş imkanı sunarken konu hakkında detaylı bilgiye internetten makele sipariş verilen siteler üzerinden alınabilmektedir. İlk başlarda deneyimsiz kişiler düşük fiyatlarla çalışsalar da kademeli olarak fiyatlar yükselmektedir. 

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ Evden yapılabilecek en basit ve yüksek kazançlı işlerden biride kına paketleme işidir. Bu sene pandemi nedeni ile kına, düğün ve sünnet gibi organizasyonların sayısında düşüş yaşansa da özellikle de yaz dönemlerinde artan talepler sonrası çok sayıda firma evlere ek iş vermektedir. Bu ilanlar internetten sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilmektedir. Yine yaşadığınız şehirde bu tip ürünlerin satıldığı büyük çarşılara giderek kendinize uygun bir iş arayabilirsiniz. 

EVDE NİKAH ŞEKERİ VE BEBEK ŞEKERİ YAPARAK EK GELİR KAZANMA Nikah ve bebek şekeri işi hemen hemen tüm firmalar tarafından internetten evlere verilmekte olup yine bu malzemeleri temin ederek kendiniz de internet üzerinden sosyal medya hesaplarını kullanarak satış yapabilir, evinize ve bütçenize ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz. 

EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR Konfeksiyonlar sıklıkla evlere iplik temizleme işi vermekte olup bu işlerde parça başı çalışılmaktadır. 

EVDE DAVETİYE KATLAMA / DAVETİYE YAPARAK PARA KAZANMA Davetiye katlama işi Türkiye genelinde yaygın olarak yapılan ek işler arasında yer almakta olup matbaaların yoğun olarak bulunduğu yerleri ziyaret ederek kendinize uygun bir ek iş talep edebilir ya da internetten evlere ek iş veren firmalar üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 

EVDE ÇOCUK BAKMAK, SAATLİK BAKICI HİZMETİ Günümüzde çalışan annelerin sayılarının artması, kadınların artık kendilerine daha fazla zaman ayırma ihtiyacı duyması ve eşleri ile olan davetlere katılım oranlarının artması ile evde çocuk bakımı ve saatlik bakıcı hizmetleri talepleri artmaktadır. Evde çocuk bakım işi için tam zamanlı çalışan kişilere en az asgari ücret ve sigorta imkanı da tanınmaktadır. 

EVDE POŞET KATLAYARAK, GALOŞ PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA Korana virüs salgını döneminde galoş kullanım oranı büyük oranda artarken firmalar evde poşet katlama ve galoş paketleme işleri dağıtmaktadır. İnternetten verilen ilanlara başvuru yaparak bu basit işi yaparak yüksek miktarda para kazanabilirsiniz. 

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME İMKANI Son dönemde kına, düğün, sünnet, bebek mevlüdü gibi organizasyonlar için dağıtılmaya başlayan süslü sabunlar için firmalar evde sabun paketleme işi vermekte olup sizde basit kalıplar ve malzemeler satın alarak bu tip sabunlar üreterek sosyal medya hesapları üzerinden kendiniz de satarak para kazanabilirsiniz.İL İL EVDE EK İŞ İLANLARI DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)