Fibabanka Kiraz Hesap İle Vadeli Mevduatta Yüzde 18 Faiz Oranı Kazancı Geliyor!

Fibabanka Kiraz Hesap, sahiplerine %18 faiz oranı kazancı ve vade süresinde ise minimum 32 günlük vadeyi tanımlama imkanını sunuyor.

Fibabanka Kiraz Hesap İle Vadeli Mevduatta Yüzde 18 Faiz Oranı Kazancı Geliyor!
Fibabanka Kiraz Hesap, sahiplerine %18 faiz oranı kazancı ve vade süresinde ise minimum 32 günlük vadeyi tanımlama imkanını sunuyor. Şuanda bankacılık sektöründe en avantajlı faiz getirisini ve vade tanımlama süresini bir arada sunan banka, büyük bir fırsatı gündeme getiriyor.

Kiraz Hesap Özellikleri

Kiraz Hesap ile 10 bin TL nakit yatırma işlemi ile vadeli mevduat hesabı açılışı yapan ve vade süresini minimum 32 günlük tanımlayan kişiler, aylık 150 TL ek birikim yapma şansı bulacaklar. Oldukça avantajlı bir getiri sunan hesap, aynı zamanda kendine bağlı olan hesap kartı ile ATM’ler üzerinden para çekme ve yatırma işlemleri de sunuyor.

Bu hesap 32 günlük kısa süreli vadeler sayesinde, hesap sahiplerinin sürekli olarak vade bozma problemi ile karşılaşmalarını da engelliyor. Tercih edilmesi halinde vadeli hesaba bağlanan normal mevduat hesabı ili iki hesap arasında para transferi yapmak mümkün hale geliyor. Bu kapsamda ise ücretsiz EFT, para transferi, fatura ödeme işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

50 Bin TL Birikimde Getiri Ne Kadar?

Kiraz Hesap ilk olarak 5 bin TL nakit ile açılırsa ilk ay elde edilecek olan faiz getirisi ise 75 TL olarak hesaplanıyor. Kiraz Hesabı 20 bin TL nakit para yatırma işlemi ile açacak olan kişiler ise 32 gün sonunda 300 TL ek kazanç elde edecekler.

12, 5, 20 bin TL’lik açılışlar fark etmeksizin hesabın 50 bin TL değerine ulaşması halinde ise her 32 gün sonunda 750 TL faiz kazancı hesaba yatırılacak. Bu avantajlı modelden yararlanmak için ise Fibabanka şubelerinden Kiraz Hesap açılışını yapmak gerektiği açıklandı.

Minimum 32 günlük vade şartını kabul etme koşulu ile Fibabanka şubelerine, TC kimlik kartları ile müracaat edenler, gişe bölümünden Kiraz Hesabı açtıracaklar. Gişe bölümünden ‘’Kiraz Hesap açılış talep formu’’ iletişim ve kimlik bilgileri ile doldurulacak. Daha sonra hesaba TL cinsinden minimum 1.000 TL olmak üzere nakit yatırmak mümkün. Ardından her 32 gün sonunda %18 faiz oranı üzerinden hesaplanan ek faiz kazancı hesaba alınacak.
Yorumlar (0)