Firmalar Pazara Ağırlığını Koymaya Başladı! Yüzde 0 Faizle 36 Bin TL, 48 Bin TL ve 70 Bin TL Krediyle Sıfır Araba Kampanyası

Sıfır araba alacaklar için Eylül ayının en etkili kampanyalarından bir tanesi Mitsubishi'den geldi. Firma müşterilerinin Eylül ayının sonuna kadar araba almaları durumunda belli model araçlarda yüzde 0 faizle kredi sağlayacağını duyurdu. İlan edilen kredi tutarları ise 36 bin TL'den başlayıp 70 bin TL'ye kadar ulaşıyor.

Firmalar Pazara Ağırlığını Koymaya Başladı! Yüzde 0 Faizle 36 Bin TL, 48 Bin TL ve 70 Bin TL Krediyle Sıfır Araba Kampanyası

Son yılların en olağanüstü döneminden geçen araba piyasasında firmalar pazara ağırlığını koymaya başladı. 

Pandemi sürecinin başlamasıyla birlike duran sıfır araç üretimi nedeniyle piyasaya sıfır araç inmemişti. Eylül ayının sonuna doğru banttan inen sıfır araçların ardından bu etki piyasalarda hissedilmeye başlandı. 

SIFIR ARAÇLAR BANTTAN İNDİ YENİ KAMPANYALAR GELMEYE BAŞLADI

Emlak365.com olarak sıfır araç piyasasına ilişkin tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Pandemi sürecinin hemen ardından başlayan normalleşme döneminde Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında firmalar kampanyalarını ödeme seçeneklerinde sağlanan kolaylıklar üzerinde kurmuşlardı.

Bu dönemde müşterilerine yüzde 0.59, yüzde 0.69, yüzde 0.89 ve yüzde 0.99 faiz oranlarıyla araç kredisi sağlayan firmalar, ayrıca bu kredilerde limit tutarını 60.000 TL ile sınırlandırıyorlardı. Yaz döneminin en ciddi imkanları ise şimdi al sonra öde, ödeme erteleme ve esnek ödeme seçenekleri olmuştu.

Kampanyalar Odak Değişiyor

Kampanyalarda ödeme seçeneklerine yönelik oluşan odak noktası yeni dönemde değişmiş gibi duruyor.

Mitsubishi tarafından başlatılan kampanyalarda müşterilere ödeme kolaylığından daha çok parasal konularda destek sağlandı. Firma müşterilerinin araba almaları durumunda yüzde 0 faiz ve 70.000 TL'ye kadar kredi imkanı sundu. 

İŞTE MODEL MODEL O KAMPANYA

Mitsubishi tarafından başlatılan araba kampanyasında yer alan modeller ve sunulan kredi tutarları ile önerine ödeme planları şu şekilde;

* Yeni Space Star Kampanyası: Kredi faiz oranı yüzde 0 - Ödeme süreci 12 ay vade - Kredi kullanım limiti 36 bin TL

* Eclipse Cross Kampanyası: Kredi faiz oranı yüzde 0 - Ödeme süreci 12 ay vade - Kredi kullanım limiti 36 bin TL

* Yeni L200 Kampanyası: Kredi faiz oranı yüzde 0 - Ödeme süreci 12 ay vade - Kredi kullanım limiti 36 bin TL

* Outlander Kampanyası: Kredi faiz oranı yüzde 0 - Ödeme süreci 12 ay vade - Kredi kullanım limiti 36 bin TL

Emlak365.com

Yorumlar (0)