Gram Altın 450 TL Yolunda! Bayram Öncesi Yeni Rekorlar

Uluslararası piyasalarda yaşanan gelişmelere bağlı yükselen altın fiyatları bu eğilimini devam ettiriyor. Altın fiyatlarında yaşanan hızlı değişim kapsamında oluşan son değer tablosu haberimizde. İşte gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatlarında yaşanan değişimler.

Gram Altın 450 TL Yolunda! Bayram Öncesi Yeni Rekorlar

Küresel piyasalarda ons altının hızlı yükselişi devam ediyor. Pandemi sürecinde yaşanan son gelişmeler ve ABD ile Latin Amerika ülkelerinden etkisini yeniden artıran koronavirüs salgını nedeniyle yükselme eğilimini devam ediyor. 

Birkaç hafta öncesine kadar 1700 dolar bandında bulunan ons altın fiyatları 2000 dolar yolunda ilerliyor. İşte tüm altın piyasasında oluşan son durum. 

ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM

Uluslararası piyasalarda ons altın uzmanların en kritik eşiklerden birisi olarak gösterdikleri 1950 dolar bandını aştı. 2000 dolar yolunda olan ons altın hafta ortasına 1956 dolar seviyesinden başladı. ONS altın fiyatlarında yaşanan bu gelişmelerin ardından diğer altın türlerinde oluşan son durumu sizlerle paylaşıyoruz.

* Gram altın yeni günün ilk işlem saatlerine 437 TL bandından başladı. 

* Çeyrek altın ise hafta ortasına 719 TL'den giriş yaptı. 

Gram altın, çeyrek altın ve ons altın fiyatlarının dışında oluşan değer tablosu şöyle; Cumhuriyet altını yeni güne 2 bin 928 TL bandından giriş yaptı. 22 ayar bileziğin gram fiyatı ise 398 TL'den satışa çıkarıldı. Tam altın yeni günde 2 bin 874 TL'den, yarım altın ise 1437 TL'den işlem görüyor. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)